Finał Oświęcimskiej Ligi Siatkówki Dziewcząt 2010/2011

Uczniowski Klub Sportowy SETBOL A wygrał Oświęcimską Ligę Siatkówki w sezonie 2010/2011,
pokonując Gimnazjum z CHEŁMU ŚLĄSKIEGO 3:1 w meczu finałowym, który odbył się w hali sportowej Powiatowego Zespołu Nr2 w Oświęcimiu. Nasze zawodniczki rozegrały bardzo dobre spotkanie i zdobyły upragniony tytuł mistrzyń ligi OLSK 2011!

Wynik spotkania finałowego: GIM CHEŁM ŚLĄSKI vs UKS SETBOL A OŚWIĘCIM 1:3 (22:25,26:24,23:25,16:25)

W przerwie meczu wystąpił zespół cheerleaders „Shake”- uczennice MG nr2, trenujące pod okiem Żanety Płonki.

Puchary, medale i nagrody rzeczowe, ufundowane przez MOSiR Oświęcim wręczyli:

– dyrektor MOSiR Oświęcim, Agata Gworek
– dyrektor Miejskiego Gimnazjum Nr2, Grażyna Korczyk
– dyrektor Powiatowego Zespołu Nr2, Jacek Stoch

14 kwietnia młodsze dziewczęta z naszego klubu (również uczennice MG2) zajęły wysokie IV miejsce w lidze, ulegając nieznacznie w decydującym piątym secie, drużynie UMKS KĘCZANIN KĘTY.

Wynik spotkania o III m : UKS SETBOL B OŚWIĘCIM vs UMKS KĘCZANIN KĘTY 2:3 (25:23,25:19,23:25,16:25,8:15)