Powrót do S.O.S.

Klasy S.O.S.

———————————————   Rok szkolny 2014/2015   ————————————————–

 

kl1sos2014
Siatkarski Ośrodek Szkolny

Klasa I gimnazjum – 16 dziewcząt

 

 

 

trener: Marek Wasztyl

 

 

kl2sos2014
Siatkarski Ośrodek Szkolny

Klasa II gimnazjum – 12 dziewcząt

 

 

 

trener: Przemysław Karaś

 

Siatkarski Ośrodek Szkolny


kl3sos2014

 

Klasa III gimnazjum – 18 dziewcząt

 

 

trener: Krystyna Karaś

 

 

DSCN0642

 

Trenerzy:

Krystyna Karaś
Przemysław Karaś
Marek Wasztyl

 

 

 

 

 

———————————————   Rok szkolny 2013/2014   ————————————————–

 

kl1 sosSiatkarski Ośrodek Szkolny

Klasa I gimnazjum – 20 dziewcząt

Jamrozy Daria /2/, Kaczmarczyk Karolina /6/, Kądziołka Mariola /12/, Klisiak Julia /4/, Kowalik Katarzyna /7/, Lenartowicz Adrianna /13/, Leszczyńska Zuzanna /9/, Marzęcka Monika /5/, Matyja Martyna /15/, Piaskowska Kaja /10/, Piętoń Weronika /../, Piotrowicz Julia /16/, Podstawa Klaudia /1/, Prusak Natalia /14/, Radwan Aniela /../, Ryczko Nina /8/, Ryszka Kinga /17/, Sanak Angelika /3/, Szałaśny Martyna /11/,  Szczypta Daria /../

trener: Przemysław Karaś

 

 

kl2sos2012Siatkarski Ośrodek Szkolny

Klasa II gimnazjum – 21 dziewcząt

Chmielowiec Marta /6/, Chudy Katarzyna /8/, Dyląg Wiktoria /1/, Gacek Weronika /-/, Jęczmyk Gabriela /9/, Kajfasz Inga /13/, Kiełpińska Aleksandra /2/, Księżarczyk Natalia /11/, Kukla Oliwia /1/, Mituta Anna /15/, Mocniak Lidia /7/, Olejarz Joanna /4/, Pacura Izabela /16/, Piech Natalia /3/, Siwek Paulina /17/, Stachowiak Natalia /12/, Suślik Klaudia /18/, Szafrańska Wiktoria /5/, Wojtas Gabriela /14/, Wójcik Agnieszka/10/, Miemczok Angelika /-/

trener: Krystyna Karaś

 

 

Siatkarski Ośrodek Szkolny

174Klasa III gimnazjum – 10 dziewcząt

Kamińska Natalia, Karpiel Wiktoria, Kubas Klaudia, Olszewik Klaudia, Pajdak Dominika, Pietroń Agata, Stuglik Magda, Żmuda Anna, Furman Martyna, Dziędziel Daniela

trener: Marek Wasztyl

 

 

 

 

 

 

DSCN0642

 

Trenerzy:

Krystyna Karaś
Przemysław Karaś
Marek Wasztyl

 

 

 

 

 

———————————————   Rok szkolny 2012/2013   ————————————————–

Klasa I – 20 dziewcząt

Klasa I SOS

Klasa I MGnr2 S.O.S. Oświęcim

Siatkarski Ośrodek Szkolny

Chmielowiec Marta /6/, Chudy Katarzyna /8/, Dyląg Wiktoria /1/, Gacek Weronika /-/, Jęczmyk Gabriela /9/, Kajfasz Inga /13/, Kiełpińska Aleksandra /2/, Księżarczyk Natalia /11/, Kukla Oliwia /1/, Mituta Anna /15/, Mocniak Lidia /7/, Olejarz Joanna /4/, Pacura Izabela /16/, Piech Natalia /3/, Siwek Paulina /17/, Stachowiak Natalia /12/, Suślik Klaudia /18/, Szafrańska Wiktoria /5/, Wojtas Gabriela /14/, Wójcik Agnieszka/10/

 

 

 

 

 

Klasa II:

174

Dziędziel Daniela,
Kamińska Natalia,
Karpiel Wiktoria,
Kluba Paulina,
Krzemień Natalia,
Kubas Klaudia,
Mika Izabella,
Olszewik Klaudia,
Pajdak Dominika,
Pietroń Agata,
Stuglik Magda,
Szczypta Martyna,
Żmuda Anna

Klasa III:

173

Klasa III MGnr2 S.O.S. Oświęcim

Kopaczewska Zuzanna
Kuwik Klaudia
Lewandowska Klaudia
Nalepka Gabrysia
Nowak Monika
Oleksy Aleksandra
Pachla Aleksandra
Pochopień Natalia
Polak Adrianna
Sowa Gabriela
Wojtas Paulina
Wyczawska Ilona

 

Trenerzy:

Marek Wasztyl, Krystyna Karaś, Przemysław Karaś

DSCN0642

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.