I Charytatywny Festiwal Sportów Halowych

Finał Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt 2024


Igrzyska Młodzieży Szkolnej Oświęcim 13-14.06.2024 współorganizowane przez Miasto Oświęcim

Reprezentanci poszczególnych województw zgłoszeni do mistrzostw.

ggh.

lpGRUPA A nazwa zespołupktsetymałe punktymiejsce
1SP 9 Biała Podlaska _ LUBELSKIE44:1112:941
2SP 50 Wrocław _DOLNOŚLĄSKIE33:2103:862
3SP 2 Włoszczowa _ŚWIĘTOKRZYSKIE20:448:1003
lpGRUPA B nazwa zespołupktsetymałe punktymiejsce
1SP 1 Połczyn Zdrój _ZACHODNIOPOMORSKIE43:4119:1513
2SP 9 Białystok _PODLASKIE54:3139:1302
3SP 2 Oświęcim _MAŁOPOLSKIE66:0150:751
4SP 15 Przemyśl _PODKARPACKIE30:691:1504
lpGRUPA C nazwa zespołupktsetymałe punktymiejsce
1SP 10 Tomaszów Mazowiecki _ŁÓDZKIE66:0150:321
2SP 3 Wronki _WIELKOPOLSKIE30:675:1504
3SP 33 Dąbrowa Górnicza _ŚLĄSKIE42:4103:1353
4ZSP Lesznowola _MAZOWIECKIE54:2113:1242
lpGRUPA D (1-6) nazwa zespołupktsetymałe punktymiejsce
1(1A) SP 9 Biała Podlaska LUBELSKIE32:282:882
2(2B) SP 9 Białystok PODLASKIE20:455:1003
3(1C) SP 10 Tomaszów Mazowiecki ŁÓDZKIE44:0100:491
lpGRUPA E (1-6) nazwa zespołupktsetymałe punktymiejsce
1(2A) SP 50 Wrocław DOLNOŚLĄSKIE21:485:1133
2(1B) P 2 Oświęcim MAŁOPOLSKIE44:2123:1001
3(2C) ZSP Lesznowola MAZOWIECKIE33:2109:1042
Półfinał 1
(1D) SP 10 Tomaszów Mazowiecki ŁÓDZKIE(2E) ZSP Lesznowola MAZOWIECKIE2:025:8, 25: 2
Półfinał 2
(2D) SP 9 Biała Podlaska LUBELSKIE(1E) SP 2 Oświęcim MAŁOPOLSKIE1:225:14,16:25,14:16
Mecz o 3 miejsce
ZSP Lesznowola MAZOWIECKIESP 9 Biała Podlaska LUBELSKIE1:225:21, 17:25, 5:15
Finał mecz o 1 miejsce
SP 10 Tomaszów Mazowiecki ŁÓDZKIESP 2 Oświęcim MAŁOPOLSKIE2:025:11, 25:9
Mecz o 5 miejsce
(3D) SP 9 Białystok PODLASKIE(3E) SP 50 Wrocław DOLNOŚLĄSKIE0:221:25, 12:25
lpGRUPA F (7-9) nazwa zespołupktsetymałe punktymiejsce
1(3A) SP 2 Włoszczowa ŚWIĘTOKRZYSKIE32:285:892
2(3B) SP 1 Połczyn Zdrój ZACHODNIOPOMORSKIE21:4104:1153
3(3C) SP 33 Dąbrowa Górnicza ŚLĄSKIE44:1114:881
Grupa G (o miejsce 10)
(4B) SP 15 Przemyśl PODKARPACKIE(4C) SP 3 Wronki WIELKOPOLSKIE0:219:25, 13:25

Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego

Karty do głosowania prosimy oddać trenerom do 7.06.2024r

Zgrupowanie kadry U15 w Giżycku

Emilka Bocheńska oraz trener Marek Wasztyl reprezentowali nasz S.O.S. w Giżycku.

Turniej Nadziei Olimpijskich – Warszawa 2024

II miejsce Małopolski na TNO Warszawa 2024

BRAWO:

Jagoda Jarczyńska

Nikola Wasztyl

Warsztaty S.O.S. z Marcinem Prusem

Ogólnopolskie Mistrzostwa w Minisiatkówce KINDER Joy of moving – kategoria TRÓJKI (II turniej kwalifikacyjny)

II TURNIEJ KWALIFIKACYJNY kategoria 3ki dziewcząt – WYNIKI

Turniej z Associazione sportiva S.M.Kolbe Legnano

Jastrzębie CUP 2024 – TRÓKI dziewcząt

Oświęcimska Liga Siatkówki – półfinały

Półfinały:
UMKS Kęczanin Kęty – UKS Victoria Witkowice 2:0 (25:23, 26:24)
UKS Setbol Oświęcim – PMOS Chrzanów 2:0 (25:14, 25:10)

Tabela OLS 2023/2024 – sezon zasadniczy