Zwycięstwo w Turnieju o Puchar Marszałka  Województwa Małopolskiego

      Młodziczki UKS Setbol Oświęcim, wzięły udział w Turnieju o Puchar Marszałka Województwa Małopolskiego, który odbył się w Chrzanowie w dniu 24.04.2016.

W turnieju wzięło udział 8 zespołów, podzielonych w fazie eliminacyjnej na dwie grupy. Graliśmy dwa sety bez względu na wynik. W pierwszym meczu pokonaliśmy Andrychów 1 w stosunku 2:0. W drugim zmierzyliśmy się z pierwszym zespołem z Chrzanowa remisując 1:1. W trzecim meczu pokonaliśmy Libiąż 2:0. Wyszliśmy z grupy z pierwszego miejsca. (więcej…)

Złoto dla Setbol-a w OLS1 i OLS2

olslogools 2016FINAŁ XII – edycji OŚWIĘCIMSKIEJ LIGI SIATKÓWKI DZIEWCZĄT

23 kwietnia 2016 roku, odbył się kolejny finał Oświęcimskiej Ligi Siatkówki dziewcząt szkół gimnazjalnych.      W tym sezonie w lidze organizowanej przez MOSiR Oświęcim, rywalizowało 16 drużyn z województwa małopolskiego i śląskiego w 2 kategoriach wiekowych. Kategoria młodsza klas pierwsze gimnazjum i młodsze. Kategoria starsza to klasy trzecie i drugie gimnazjum. W obu kategoriach w finale zagrały uczennice Miejskiego Gimnazjum nr 2 w Oświęcimiu objęte programem Siatkarskich Ośrodków Szkolnych.

W meczu finałowym w kategorii młodszej klasa sportowa ze Szkoły Podstawowej nr 11 trenująca w klubie UKS Setbol Oświęcim pokonała swoje klubowe koleżanki z kl I Miejskiego Gimnazjum nr 2  2:0.

Finał ligi starszej to mecz pomiędzy kl. III  Miejskiego Gimnazjum nr 2 a drużyną ZSG z Libiąża,  po wyrównanej i bardzo zaciętej walce setbolówki przegrały pierwszego seta, w drugim zagrały zdecydowanie skuteczniej a o zwycięstwie setbolówek zadecydował równie emocjonujący tie-break.

Uroczystość uświetnili swoją obecnością Agata Gworek – Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Oświęcimiu  oraz Maria Przystał – V-ce Dyrektor  Miejskiego Gimnazjum nr 2 w Oświęcimiu, obecny był również Przemysław Karaś – prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego Setbol Oświęcim, przybyli goście wręczali puchary, medale, okazjonalne koszulki i statuetki dla najlepszych zawodniczek ufundowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Oświęcimiu.


OLS 1

Setbol A MG2 SOS Oświęcim – ZSG Libiąż

2:1 (17:25,25:19,15:11)

MG2 Setbol A S.O.S. Oświęcim:

Julia Klisiak, Kinga Ryszka, Martyna Matyja, Mariola Kądziołka, Klaudia Podstawa, Natalia Prusak, Aniela Radwan, Agnieszka Banach, Dominika Wądrzyk, Agata Podstawa trener: Przemysław Karaś

ZSG Libiąż:

Gabriela Głąb, Paulina Frosik, Weronika Krajnik, Dalia Syrokosz, Wiktoria Śreniawska, Aleksandra Świątek, Jagoda Głogowska, Daria Świątek, Julia Grabowska, Wiktoria Frosik, trener: Edyta Czulińska

 

Liga OLSK1 (klasy III gimnazjum i młodsze):

1. Setbol A MG2 SOS Oświęcim
2. ZSG Libiąż
3Setbol B MG2 SOS Oświęcim
4. UMKS Kęczanin Kęty-B
5. UMKS Kęczanin Kęty-A
6. Setbol C MG2 SOS Oświęcim
7. ZSG 2 Kęty
8. UKS Brzeszcze
9UKS Jocker Oświęcim

Najlepsza atakująca – Kinga Ryszka
Najlepsza zagrywająca – Wiktoria Śreniawska
Najlepsza rozgrywająca – Zuzanna Rusinek
Najwszechstronniejsza – Julia Klisiak

 


OLS 2

Setbol D MG2 SOS Oświęcim – Setbol SP11 Oświęcim
0:2 (20:25,22:25)

Setbol SP11 Oświęcim:

Izabela Grześko, Natalia Jackowska, Karolina Sarapata, Nadia Cupiał, Amelia Filipek, Aleksandra Dworzak, Ewa Kanadys, Julia Hutny, Julia Pochopień, Joanna Jackowska, trener: Marek Wasztyl

MG2 Setbol D S.O.S Oświęcim:

Agnieszka Banach, Dominika Głuszko, Maja Kolasa, Magdalena Kubas, Karolina Makuch, Gabriela Makuch, Gloria Makuch, Agata Mróz, Patrycja Pinacy, Agata Podstawa, Wiktoria Radwan, Dominika Wądrzyk, Natalia Wajda, Martyna Kulka,  trener: Krystyna Karaś

Liga OLSK2 (klas I gimnazjum i młodsze):

1. Setbol SP11 Oświęcim
2. Setbol D MG2 SOS Oświęcim
3. Gimnazjum Chełm Śląski
4. SP 1 Wola
5. UKS Sokół Zator
6. UKS Jocker Oświęcim
7. ZSG 1 Kęty

Najlepsza atakująca – Natalia Jackowska
Najlepsza zagrywająca – Oliwia Król
Najlepsza rozgrywająca – Dominika Wądrzyk
Najwszechstronniejsza – Izabela Grześko

 

Kinder+Sport – III etap gier eliminacyjnych

K+S 4ki tabela

Tabela „czwórki” eliminacje

W sobotę 16 kwietnia zakończył się III etap gier eliminacyjnych w tegorocznych rozgrywkach mini piłki siatkowej ”Kinder +Sport 2016”. Po „czwórkach” i „dwójkach” do decydujących gier przystąpiły dzisiaj dziewczęta w kategorii „trójek”. Mecze rozgrywano na dwóch halach sportowych przy SP 4 w Andrychowie.
Trzy nasze drużyny przydzielono do grup eliminacyjnych A – E, zestawionych na podstawie wyników I i II turnieju eliminacyjnego.
Składy drużyn:

kinder_sport

Oświęcim_1 – Aleksandra Dworzak, Ewa Kanadys, Karolina Sarapata,
Oświęcim_2 – Aneta Garbuz, Emilia Maca, Julia Hutny,
Oświęcim_3 – Beata Czarnik, Natalia Matusz, Małgorzata Inglot. (więcej…)

Oświęcimska Liga Siatkówki – wyniki

olslogo

OLS 1
1/2 finał : UKS Setbol A – UKS Setbol B                 2:0 (25:19,25:23)
1/2 finał : UMKS Kęczanin_B – ZSG Libiąż            1:2 (25:19,19:25,8:15)
OLS 2
1/2 finał : UKS Setbol D – Wola                                 2:0 (25:7,25:14)
1/2 finał : UKS Setbol SP11 – Gim Chełm Śląski   2:0 (25:18,25:12)

(więcej…)

Kinder+Sport – III etap eliminacje „dwójek”

minilogoRozgrywki mini piłki siatkowej ”Kinder + Sport 2016″.

W niedzielę 10 kwietnia 44 zespoły dziewcząt w kategorii „2” zakończyły rywalizację na poziomie subregionalnym tegorocznych rozgrywek mini piłki siatkowej ”Kinder +Sport 2016”. Do finału wojewódzkiego awans uzyskała najlepsza szóstka uczestnicząca w rywalizacji:
Zespół punkty miejsce w turniejach
1. SP Krzeszowice I 146 2 3 2
2. SMS Dalin Myślenice 1 142 5 1 5
3. Setbol Oświęcim 1 141 1 2 9
4. PMOS SPS Libiąż 1 140 3 7 3
5. PMOS Chrzanów 1 140 6 6 1
6. SP Tenczynek 1 133 4 8 8
(więcej…)

Kwi 24

Zwycięstwo w Turnieju o Puchar Marszałka  Województwa Małopolskiego

      Młodziczki UKS Setbol Oświęcim, wzięły udział w Turnieju o Puchar Marszałka Województwa Małopolskiego, który odbył się w Chrzanowie w dniu 24.04.2016.

W turnieju wzięło udział 8 zespołów, podzielonych w fazie eliminacyjnej na dwie grupy. Graliśmy dwa sety bez względu na wynik. W pierwszym meczu pokonaliśmy Andrychów 1 w stosunku 2:0. W drugim zmierzyliśmy się z pierwszym zespołem z Chrzanowa remisując 1:1. W trzecim meczu pokonaliśmy Libiąż 2:0. Wyszliśmy z grupy z pierwszego miejsca. Czytaj wpis

Kwi 23

Złoto dla Setbol-a w OLS1 i OLS2

olslogools 2016FINAŁ XII – edycji OŚWIĘCIMSKIEJ LIGI SIATKÓWKI DZIEWCZĄT

23 kwietnia 2016 roku, odbył się kolejny finał Oświęcimskiej Ligi Siatkówki dziewcząt szkół gimnazjalnych.      W tym sezonie w lidze organizowanej przez MOSiR Oświęcim, rywalizowało 16 drużyn z województwa małopolskiego i śląskiego w 2 kategoriach wiekowych. Kategoria młodsza klas pierwsze gimnazjum i młodsze. Kategoria starsza to klasy trzecie i drugie gimnazjum. W obu kategoriach w finale zagrały uczennice Miejskiego Gimnazjum nr 2 w Oświęcimiu objęte programem Siatkarskich Ośrodków Szkolnych.

W meczu finałowym w kategorii młodszej klasa sportowa ze Szkoły Podstawowej nr 11 trenująca w klubie UKS Setbol Oświęcim pokonała swoje klubowe koleżanki z kl I Miejskiego Gimnazjum nr 2  2:0.

Finał ligi starszej to mecz pomiędzy kl. III  Miejskiego Gimnazjum nr 2 a drużyną ZSG z Libiąża,  po wyrównanej i bardzo zaciętej walce setbolówki przegrały pierwszego seta, w drugim zagrały zdecydowanie skuteczniej a o zwycięstwie setbolówek zadecydował równie emocjonujący tie-break.

Uroczystość uświetnili swoją obecnością Agata Gworek – Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Oświęcimiu  oraz Maria Przystał – V-ce Dyrektor  Miejskiego Gimnazjum nr 2 w Oświęcimiu, obecny był również Przemysław Karaś – prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego Setbol Oświęcim, przybyli goście wręczali puchary, medale, okazjonalne koszulki i statuetki dla najlepszych zawodniczek ufundowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Oświęcimiu.


OLS 1

Setbol A MG2 SOS Oświęcim – ZSG Libiąż

2:1 (17:25,25:19,15:11)

MG2 Setbol A S.O.S. Oświęcim:

Julia Klisiak, Kinga Ryszka, Martyna Matyja, Mariola Kądziołka, Klaudia Podstawa, Natalia Prusak, Aniela Radwan, Agnieszka Banach, Dominika Wądrzyk, Agata Podstawa trener: Przemysław Karaś

ZSG Libiąż:

Gabriela Głąb, Paulina Frosik, Weronika Krajnik, Dalia Syrokosz, Wiktoria Śreniawska, Aleksandra Świątek, Jagoda Głogowska, Daria Świątek, Julia Grabowska, Wiktoria Frosik, trener: Edyta Czulińska

 

Liga OLSK1 (klasy III gimnazjum i młodsze):

1. Setbol A MG2 SOS Oświęcim
2. ZSG Libiąż
3Setbol B MG2 SOS Oświęcim
4. UMKS Kęczanin Kęty-B
5. UMKS Kęczanin Kęty-A
6. Setbol C MG2 SOS Oświęcim
7. ZSG 2 Kęty
8. UKS Brzeszcze
9UKS Jocker Oświęcim

Najlepsza atakująca – Kinga Ryszka
Najlepsza zagrywająca – Wiktoria Śreniawska
Najlepsza rozgrywająca – Zuzanna Rusinek
Najwszechstronniejsza – Julia Klisiak

 


OLS 2

Setbol D MG2 SOS Oświęcim – Setbol SP11 Oświęcim
0:2 (20:25,22:25)

Setbol SP11 Oświęcim:

Izabela Grześko, Natalia Jackowska, Karolina Sarapata, Nadia Cupiał, Amelia Filipek, Aleksandra Dworzak, Ewa Kanadys, Julia Hutny, Julia Pochopień, Joanna Jackowska, trener: Marek Wasztyl

MG2 Setbol D S.O.S Oświęcim:

Agnieszka Banach, Dominika Głuszko, Maja Kolasa, Magdalena Kubas, Karolina Makuch, Gabriela Makuch, Gloria Makuch, Agata Mróz, Patrycja Pinacy, Agata Podstawa, Wiktoria Radwan, Dominika Wądrzyk, Natalia Wajda, Martyna Kulka,  trener: Krystyna Karaś

Liga OLSK2 (klas I gimnazjum i młodsze):

1. Setbol SP11 Oświęcim
2. Setbol D MG2 SOS Oświęcim
3. Gimnazjum Chełm Śląski
4. SP 1 Wola
5. UKS Sokół Zator
6. UKS Jocker Oświęcim
7. ZSG 1 Kęty

Najlepsza atakująca – Natalia Jackowska
Najlepsza zagrywająca – Oliwia Król
Najlepsza rozgrywająca – Dominika Wądrzyk
Najwszechstronniejsza – Izabela Grześko

 

Kwi 16

Kinder+Sport – III etap gier eliminacyjnych

K+S 4ki tabela

Tabela „czwórki” eliminacje

W sobotę 16 kwietnia zakończył się III etap gier eliminacyjnych w tegorocznych rozgrywkach mini piłki siatkowej ”Kinder +Sport 2016”. Po „czwórkach” i „dwójkach” do decydujących gier przystąpiły dzisiaj dziewczęta w kategorii „trójek”. Mecze rozgrywano na dwóch halach sportowych przy SP 4 w Andrychowie.
Trzy nasze drużyny przydzielono do grup eliminacyjnych A – E, zestawionych na podstawie wyników I i II turnieju eliminacyjnego.
Składy drużyn:

kinder_sport

Oświęcim_1 – Aleksandra Dworzak, Ewa Kanadys, Karolina Sarapata,
Oświęcim_2 – Aneta Garbuz, Emilia Maca, Julia Hutny,
Oświęcim_3 – Beata Czarnik, Natalia Matusz, Małgorzata Inglot. Czytaj wpis

Kwi 11

Oświęcimska Liga Siatkówki – wyniki

olslogo

OLS 1
1/2 finał : UKS Setbol A – UKS Setbol B                 2:0 (25:19,25:23)
1/2 finał : UMKS Kęczanin_B – ZSG Libiąż            1:2 (25:19,19:25,8:15)
OLS 2
1/2 finał : UKS Setbol D – Wola                                 2:0 (25:7,25:14)
1/2 finał : UKS Setbol SP11 – Gim Chełm Śląski   2:0 (25:18,25:12)

Czytaj wpis

Kwi 10

Kinder+Sport – III etap eliminacje „dwójek”

minilogoRozgrywki mini piłki siatkowej ”Kinder + Sport 2016″.

W niedzielę 10 kwietnia 44 zespoły dziewcząt w kategorii „2” zakończyły rywalizację na poziomie subregionalnym tegorocznych rozgrywek mini piłki siatkowej ”Kinder +Sport 2016”. Do finału wojewódzkiego awans uzyskała najlepsza szóstka uczestnicząca w rywalizacji:
Zespół punkty miejsce w turniejach
1. SP Krzeszowice I 146 2 3 2
2. SMS Dalin Myślenice 1 142 5 1 5
3. Setbol Oświęcim 1 141 1 2 9
4. PMOS SPS Libiąż 1 140 3 7 3
5. PMOS Chrzanów 1 140 6 6 1
6. SP Tenczynek 1 133 4 8 8
Czytaj wpis

Kwi 10

Młodziczki Setbol-a na V miejscu w 1/4 MP

Klasyfikacja końcowa młodziczek (ćwierćfinał)
/patrz.wyniki szczegółowe/

kl 2 SOS MG2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 MKS Dwójka Zawiercie – awans do półfinału MP
2 MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki – awans do półfinału MP
3 MKS MOS Wieliczka
4 UKS SMS Szóstka Mielec
5 UKS Setbol Oświęcim
6 Salos Cortile Kielce

 

Kwi 07

1/4 Finał Mistrzostw Polski Młodziczek

WYNIKI
Cwiercfinał WieliczkaProgram:

08.04.2016 piątek  (hala sportowa Kampus Wielicki)

godz. 14.30 MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki-UKS Setbol Oświecim
godz. 14.30 UKS Szóstka Mielec – Salos Cortile Kielce
godz. 17.00 MKS Dwójka Zawiercie-UKS Setbol Oświęcim
godz. 17.00 MKS MOS Wieliczka – Salos Cortile Kielce

09.04.2016  sobota   (hala sportowa Kampus Wielicki)

godz. 10.00 MKS Dwójka Zawiercie – MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki
godz. 10.00 MKS MOS Wieliczka – UKS Szóstka Mielec
godz. 12.00 mecz o miejsce 5-6 (3m gr.A z 3 m gr. B)
godz. 15.30 1 m gr A z 2 m gr B
godz. 15.30 2 m gr A z 1 m gr. B Czytaj wpis

Mar 22

Złoto w cieniu Neptuna (relacja)

platan cup2Turniej minisiatkówki PLATAN-CUP jest coroczną imprezą sportową, przeznaczoną dla młodzieży do lat 13-tu. Czteroosobowe zespoły dziewcząt i chłopców rywalizowały na halach sportowych trzech szkół podstawowych w Gdańsku. W tegorocznej, VII już edycji tego wydarzenia, wzięło udział 34 zespoły zawodniczek i 24 zespoły zawodników z Polski, Niemiec i Rosji. W pierwszym dniu turnieju można było również zwiedzić Gdańsk z przewodnikiem i odkryć tajemnice Neptuna.

Nasz klub reprezentował zespół sześciu dziewcząt: Izabela Grześko, Joanna Jackowska,  Julia Pochopień, Karolina Sarapata,  Nadia Cupiał, Natalia Jackowska. Czytaj wpis

Mar 21

Gdańsk zdobyty … PLATAN-CUP

platan cup1Wyniki z Gdańska PLATAN-CUP kategoria „4” (2003 i młodsze):

UKS Setbol – SP5 Gdańsk 15:1
UKS Setbol – Virtus Szchlichtingowa 17:19
UKS Setbol – Jasieniak_2 15:13
Półfinały :
UKS Setbol – Kołobrzeg 25:19
UKS Setbol – Kwidzyn 25:20
UKS Setbol – Gedania Gdańsk 25:19

Półfinały (dzień drugi):
UKS Setbol – Pogodno 25:10
UKS Setbol – Orliki Szczecin2 25:17
UKS Setbol – Atena 25:23
Mecze miejsca I-IV:
UKS Setbol – Kwidzyn 25:17
Finał:
UKS Setbol – Starogard Gdański 2:0

Wideo

Filmowa relacja z VII Turnieju Ligowego Młodziczek

Strony 1 z 3612345...102030...Ostatnia »