Category: Kadetki

Obóz sportowy – MILICZ 2019

Wyjazd na obóz 16.08.2018r o godz 9.00, parking PZnr2 ul. Bema 8 Powrót wieczorem 25.08.2018r Zabrać:* kartę zdrowia sportowca* legitymację szkolną* obuwie sportowe na halę i w teren* stroje sportowe* bieliznę* strój kąpielowy* przybory do mycia* kurtkę przeciwdeszczową* podstawowe środki opatrunkowe* kieszonkowe* dobry humor i kondycję 😉 telefon kontaktowy: Marek Wasztyl : 506 144 518, Krystyna Karaś : 606 134 …

Kontynuuj czytanie

Galeria z obozu sportowego 2019

tu będą się pojawiać kolejne zdjęcia po przebytym dniu obozu …

Turniej Międzynarodowy Kadetek

Mało gościnne okazały się kadetki UKS Setbol Oświęcim wygrywając turniej jaki zorganizowany został z okazji przyjazdu do Oświęcimia drużyny z włoskiego Legnano. Turniej otworzył w-ce Prezydent Miasta Oświęcim pan Krzysztof Kania. Rozgrywki odbyły się w hali SP 8 w Oświęcimiu.Zaproszenie przyjęły zaprzyjaźnione kluby:S. M. KOLBE Legnano WŁOCHY, MKS MOS Wieliczka, MOSM Tychy oraz gospodarz UKS SETBOL …

Kontynuuj czytanie

Nabór do klas SMS – S.O.S. w PZ Nr2 SOMSiT

Badania sportowe – zmiany!

Finał Małopolski KADETEK

Klasyfikacja końcowa KADETEK:                                                             1. ELITE VOLLEY Małopolska2. WTS SOLNA Wieliczka3. STS SANDECJA Nowy Sącz4. UKS SETBOL Oświęcim 5. MUKS POPRAD Stary Sącz6. MKS Andrychów 7. UMKS KĘCZANIN Kęty

Turniej Kadetek im. Tadeusza Ząbka w Świdnicy

Klasyfikacja końcowa: 1. AZS AWF Wrocław 2. MKS POLONIA Świdnica 3. UKS Setbol Oświęcim 4. UKS Jedynka Kluczbork 5. Chemik Police 6. Kadra Dolnego Śląska A 7. Ares Nowa Sól 8. Kadra Dolnego Śląska B Daria Biedroń, Wiktoria Frosik, Karolina Makuch, Dominika Drewniak, Anna Kulak, Natalia Pochopień, Izabela Sporysz, Jagoda Ziomek, Julia Drabczyk, Nadia Cupiał, Natalia …

Kontynuuj czytanie

Międzynarodowy Turniej Siatkówki Kadetek o Puchar Starosty Pszczyńskiego

Międzynarodowy Turniej Siatkówki Kadetek o Puchar Starosty PszczyńskiegoHala POSiR w Pszczynie, 1-2 września 2018 roku Klasyfikacja: 1. BKS Stal Bielsko-Biała 2002, 2. UKS Setbol Oświęcim, 3. WTS Solna Wieliczka, 4. UMKS Kęczanin Kęty, 5. BKS Stal Bielsko-Biała 2003, 6. UKS Centrum przy POSiR Pszczyna, 7. VC Bitterfeld-Wolfen 2002, 8. VK Beskydy Frydlant nad Ostrawicą, 9. …

Kontynuuj czytanie

Skróty filmowe z obozu sportowego w Rewalu

Album z obozu sportowego – Rewal 2018