Awans kadetek

20151206_14092606.12.2015 r w Tarnowie kadetki Setbola rozegrały kolejny IV -ty już turniej ligowy MZPS.
W równorzędnej walce z Zalewem Świnną Porębą przy wyniku 1:1 , dopiero w 3 -im decydującym secie oświęcimianki gładko pokonały rywalki 25:7 zapewniając sobie utrzymanie w III-lidze.
Aby awansować trzeba było pokonać gospodynie Jedynkę Tarnów. Początek meczu setbolówki rozpoczęły z błędami ale z biegiem czasu gra układała się coraz lepiej. Dobra zagrywka i coraz lepsza obrona pozwoliła wygrać pierwszego seta a następnie całe spotkanie, dzięki czemu pierwszy raz w tym sezonie kadetki setbola mogły się cieszyć z awansu do II ligi MZPS

Zalew Świnna Poręba – Jedynka Tarnów 1:2
UKS Setbol Oświęcim – Zalew Świnna Poręba 2:1
UKS Setbol Oświęcim – Jedynka Tarnów 2:1