Awans kadetek

Wygrywając dwa mecze z Brzeszczami i Andrychowem, nasze kadetki awansowały do IV ligi MZPS. Po dobrej grze w całym turnieju, nasze dziewczęta nie uniknęły jednak, spadku koncentracji w dwóch setach.
Pierwszy moment słabszej gry przydażył się już w drugim secie pierwszego meczu z gospodyniami turnieju (przegranym 25:23). Jednak setbolówki szybko wróciły do „swojej” gry w następnych setach pewnie wygrywając z brzeszczankami (13:25,12:25). Kontynuacja poprawnej gry przyniosła również łatwą wygraną w setach I i II z Andrychowem (16:25,12:25). Od tej pory stało się widocznym zmęczenie całej drużyny Setbola, która w tym dniu liczyła siedem dziewcząt (przyczyną choroby i niedyspozycja).
Mimo przewagi 0:5 pkt, nie potrafiły wygrać seta przegrywając 25:14!. Ale dobrą drużynę poznać można po umiejętności pokonania własnych słabości, co pokazały w bardzo zaciętym ostatnim secie kadetki z Oświęcimia , wygrywając po zacietej walce czwartego i ostatniego seta 22:25 i całe spotkanie z andrychowiankami 1:3. Gratulacje!