Zwycięstwo w Turnieju o Puchar Marszałka  Województwa Małopolskiego

Młodziczki UKS Setbol Oświęcim, wzięły udział w Turnieju o Puchar Marszałka Województwa Małopolskiego, który odbył się w Chrzanowie w dniu 24.04.2016.

W turnieju wzięło udział 8 zespołów, podzielonych w fazie eliminacyjnej na dwie grupy. Graliśmy dwa sety bez względu na wynik. W pierwszym meczu pokonaliśmy Andrychów 1 w stosunku 2:0. W drugim zmierzyliśmy się z pierwszym zespołem z Chrzanowa remisując 1:1. W trzecim meczu pokonaliśmy Libiąż 2:0. Wyszliśmy z grupy z pierwszego miejsca.

Do półfinałów awansowały po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy. My spotkaliśmy się z zespołem „Małopolska”, który pokonaliśmy 2:0. Mecz  finałowy ponownie rozegraliśmy z zespołem z Andrychowa. Pierwszego seta przegraliśmy 25:21. Drugi set zaczęliśmy zdecydowanie lepiej. Dobre zagrywki, mocne ataki i szczelny blok nie pozwolił przeciwnikowi na zbyt wiele. W Trzecim secie od początku było sporo nerwów ale ostatecznie to my wytrzymaliśmy presję wygrywając 20:18.