Złoto dla drużyny Setbol A Oświęcim

Dziewczęta z trzeciej klasy Miejskiego Gimnazjum Nr2, pokazały niesamowitą odporność psychiczną w meczu na szczycie OLS-K. Siatkarki z Kęt i Oświęcimia stworzyły dobre widowisko. Kibice zgromadzeni w hali sportowej „Chemika”, mogli oglądać zwroty akcji godne meczów ligowych Plus Ligi Kobiet. Raz dla kęczanek, to znów oświęcimianek przewaga w setach wahała się aż do seta piątego, w którym zdecydowanie górą były gimnazjalistki z oświęcimskiej „dwójki”. Już chyba nikt w hali nie wierzył w zwycięstwo przypartych do muru setbolówek, te  jednak podniosły się i wygrały najpierw czwartą odsłonę, by potem zdecydowanie rozprawić się z dziewczętami z kęt w tie-breaku wygrywając do 15:4.

Wyróżniono następujące zawodniczki:

• najlepsza rozgrywająca – Anna Jeleń /UKS Setbol A/
  • najlepsza atakująca – Natalia Pochopień /UKS Setbol B/
  • najlepsza zagrywająca – Aleksandra Pietrzykowska /UMKS Kęczanin/
  • najwszechstronniejsza zawodniczka – Monika Leśniak /UKS Setbol A/

Skład zwycięskiego Setbol-a :
Monika Leśniak, Anna Jeleń, Klaudia Rusinek, Kamila Piłat, Anna Gondek, Klaudia Porębska, Martyna Wolak, Oliwia Kozak, Maria Dudziak, Karolina Baruś, Martyna Bratek, trener: Krystyna Karaś

Finał:
UMKS Kęczanin Kęty – UKS Setbol A Oświęcim 2:3 (23:25,26:24,25:13,23:25,4:15)      patrz. FOTO