VIII Turniej Ligowy MZPS Młodziczek I i II

DSCN1817Dzisiaj 02.03.2014r, uczennice klasy 2 SOS Miejskiego Gimnazjum nr 2 w Oświęcimiu kategorii młodziczek rozegrały ostatni VIII turniej ligowy w tym sezonie. W pierwszym meczu pokonały po zaciętej walce Ekstrim Gorlice 2-1 w  drugim Setbolówki uległy gospodarzowi turnieju MKS MOS Wieliczce 0-2 .

DSCN1820

W ostatnim trzecim meczu zmierzyły się z niepokonanym w tym dniu Dalinem Myślenice.

Wyszarpnięty pierwszy set wygrany 30:28 zapewnił Setbolowi 3 miejsce, walka jednak dopiero się rozpoczęła. Myśleniczanki po przegranym pierwszym secie ostro ruszyły do natarcia wygrywając 2-gą partię.

W tie breaku nasze siatkarki wykazały pełną mobilizację wygrywając 15:11 i całe spotkanie 2-1. Reprezentantki UKS Setbol Oświęcim zakończyły rywalizację w rozgrywkach piłki siatkowej kobiet w kategorii młodziczek na najwyższym w tym sezonie 2-miejscu w II-lidze małopolski.

W Kętach, natomiast walczyły MŁODZICZKI B, które mimo porażek utrzymały się w 4 lidze. (patrz.wyniki)