Zwycięstwo młodziczek w Tychach

17.09 w Tychach odbył się turniej siatkówki młodziczek o puchar dyrektora MOSiR.
Wzięły w nim udział 4 zespoły: MOSM Tychy I,  MOSM Tychy II, UKS Setbol Oświęcim, OSiR Chrzanów

Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”.
W pierwszym meczu nasze zawodniczki grały z Chrzanowem. Po bardzo zaciętej walce
Oświęcimianki wygrały 2:1. W drugim meczu nasze dziewczyny zmierzyły się z pierwszym zespołem gospodyń. Mecz był zacięty tylko do połowy pierwszego seta. Potem dzięki dobrej zagrywce i poprawnej grze w obronie uzyskaliśmy dużą przewagę którą nie oddaliśmy już do końca spotkania. W trzecim meczu po łatwo wygranej pierwszej partii do 11, nastąpiło rozprężenie. Drugi set nie układał się po naszej myśli aż do stanu 22:17, gdy po bardzo dobrej zagrywce Oli Oleksy i atakach Klaudii Kuwik ostatecznie wygraliśmy drugiego seta 25:23 i cały mecz 2:0 zapewniając sobie pierwsze miejsce w turnieju.
Nagrodę dla najlepszej zawodniczki otrzymała Klaudia Kuwik. Na pochwałę zasługuje cała drużyna, a w szczególności Ola Pachla i Ola Oleksy.