Turniej „dwójek” w Niepołomicach

miniW niedzielę – 16 listopada 2014 r, zawodniczki klubu Setbol Oświęcim, uczestniczyły w turnieju „dwójek” dziewcząt w Niepołomicach. W rywalizacji wzięło udział 24 zespoły z Andrychowa, Opola, Komprachcic, Krakowa, Woli, Wieliczki i „gospodarza” klubu Salos Staniątki.
Oświęcimski klub reprezentowały trzy zespoły:

1. Setbol 1 – Karolina Sarapata, Aleksandra Dworzak,
2. Setbol 2 – Ewa Kanadys, Aleksandra Miśkiewicz, Joanna Jackowska,
3. Setbol 3 – Aneta Garbuz, Julia Hutny, Julia Guja.

W zawodach wzięły również udział dwa zespoły dziewcząt, uczęszczających na zajęcia sekcji piłki siatkowej, działającej pod egidą OKSiR-u Gminy Oświęcim. Obydwie grupy zawodniczek zgodnie i ze „śpiewem na ustach” dojechały na zawody wspólnym środkiem transportu.

OKSiR Gmina Oswięcim:

1. OKSiR 1 – Bianka Strumińska, Agata Stachura,
2. OKSiR 2 – Aleksandra Wałęga, Karolina Kożuch

Mecz turniejowy składał się z jednego seta rozgrywanego do 20 punktów (bez przewagi dwóch punktów). Po 10 punkcie następowała zmiana boisk. W I etapie grano w sześciu grupach po cztery zespoły „każdy z każdym”. W części II i III zespoły rywalizowały o miejsca 1-16 i 17-24.
Setbol 1 rozegrał bardzo dobry turniej, Karolina i Aleksandra przegrały po zaciętej walce 11 miejsce niewielką różnicą małych punktów. Zespoły Setbol 2 i Setbol 3 zagrały bardzo ambitnie, zdobywając cenne doświadczenie, które na pewno zaprocentuje w następnych występach. Na szczególną uwagę zasługuje radość zawodniczek po każdym udanym zagraniu i zdobytym punkcie. Tak trzymać!!!

Końcowe wyniki przedstawiają się następująco – miejsce:
I MOS Wieliczka,
……
XII Setbol Oświęcim 1,
XIII OKSiR 1,
……
XVII Setbol Oświęcim 2,
XXII Setbol Oświęcim 3,
……
XXIV OKSiR 2.

Powodzenia w następnych zawodach !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.