Rozgrywki Kinder+Sport

„Dwójki”
W turnieju kwalifikacyjnym, który odbyłsię w Chrzanowie wzięły udział 24 zespoły z powiatów oświęcimskiego, chrzanowskiego, wadowickiego. Nasz klub reprezentowały 2 dwójki. Marta Lipka oraz Alicja Michalczuk zajęły III miejsce, premiowane awansem do turnieju finałowego, który odbył się w Nowym Sączu. W turnieju finałowym zajęły XIV miejsce. Druga para- Karolina Mordan, Wiktoria Maksajda oraz rezerwowa Agata Leśniak mimo dobrej gry, nie awansowały do finału. O porażce zadecydował niekorzystny stosunek małych punktów.

„Trójki”
Turniej trójek odbył się w Kętach. Nasz klub reprezentowały 2 trójki. Pierwsza trojka w składzie Natalia Prusak, Julia Klisiak, Karolina Bartula, Klaudia Podstawa zajęły V miejsce, a druga trójka szóste-Daria Szczypta, Karolina Skotarska, Anna Sołtysik. Do turnieju wojewódzkiego awans uzyskały 4 najlepsze zespoły.

„Czwórki”
Turniej czwórek miał miejsce w Andrychowie. Nasza czwórka w składzie Anna Mituta, Gabriela Wojtas, Klaudia Suślik, Aleksandra Kiełpińska, Paulina Siwek, Inga Kajfasz zajęła IX miejsce i nie
awansowała do turnieju finałowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.