Oświęcimska Liga Siatkówki – wyniki

olslogo

OLS 1
1/2 finał : UKS Setbol A – UKS Setbol B                 2:0 (25:19,25:23)
1/2 finał : UMKS Kęczanin_B – ZSG Libiąż            1:2 (25:19,19:25,8:15)
OLS 2
1/2 finał : UKS Setbol D – Wola                                 2:0 (25:7,25:14)
1/2 finał : UKS Setbol SP11 – Gim Chełm Śląski   2:0 (25:18,25:12)

2. UKS Setbol_A – UKS Setbol_C             2:0 (25:8,25:14)
3. UKS Setbol_B – UKS Brzeszcze           2:0 (25:12,25:16)
5. UMKS Kęczanin_A – UMKS Kęczanin_B  0:2 (11:25,8:25)
6. UKS Jocker_A – ZSG Libiąż                   0:2 (14:25,9:25)
8. UKS Setbol_A – ZSG 2 Kęty                   2:0 (25:12,25:12)
9. UKS Setbol_C – UKS Brzeszcze           2:0 (25:17, 25:9)
11. UKS Setbol_B – UKS Jocker_A           2:0  (25:14, 25:9)
12. UMKS Kęczanin_A – ZSG Libiąż        0:2 (9:25,10:25)
14. UMKS Kęczanin_A – ZSG 2 Kęty        2:0 (25:18,25:18)
16. UKS Brzeszcze – UKS Jocker_A        2:1 (27:25,23:25,15:5)
17. UKS Setbol_A – UMKS Kęczanin_A  2:0 (25:9,25:22)
19. UKS Setbol_B – UKS Setbol_C         2:0 (25:10, 25:7)
19. UKS Setbol_B – UMKS Kęczanin_B 2:0 (25:19, 25:21)
20. UMKS Kęczanin_B – ZSG Libiąż        2:1 (21:25, 27:25,15:6)
22. UKS Jocker_A – ZSG 2 Kęty                0:2 (11:25, 12:25)
23. UKS Setbol_A – UKS Brzeszcze         2:0 (25:7,25:10)
28. ZSG Libiąż – ZSG 2 Kęty                       2:0 (25:10, 25:22)
      UKS Setbol_B – ZSG Libiąż                 2:1 (15:25, 25:14, 15:9)
      UKS Brzeszcze – ZSG Libiąż               0:2 (11:25, 14:25)
      UKS Setbol_A – UKS Jocker_A           2:0 (25:19, 25:12)
      UKS Setbol_C – Kęczanin Kęty_B      0:2 (14:25, 20:25
      UKS Brzeszcze – SZG2 Kęty 0:2 (22:25; 14:25)
UKS Setbol B – UMKS Kęczanin A 2:0 (25:18; 25:23)
UKS Setbol_A  – ZSG Libiąż  0:2 (20:25; 13:25)
UKS Jocker_A- UMKS Kęczanin B 0:2 (0:25; 0:25)

42. UKS Setbol_C – ZSG 2 Kęty 2:1 (6:25, 25:15, 15:12)
50. UKS Setbol_C – ZSG Libiąż 0:2 (6:25, 10:25)
47. UKS Setbol_A – Kęczanin Kęty_B 0:2 (8:25, 21:25)
44. UKS Jocker_A – Kęczanin Kęty_A 0:2 (13:25; 12:25)

52. UKS Setbol_A – UKS Setbol_B 2:1 (18:25, 25:23,15:10)
53. UKS Brzeszcze – UMKS Kęczanin Kęty_B 0:2 (6:25,7:25)
55. UKS Setbol_B – UMKS Kęczanin Kęty_A 2:1 (18:25, 25:11,15:9)
37. UKS Brzeszcze – UMKS Kęczanin Kęty_A 0:2 (0:25,0:25) walkower
1. UKS Setbol_D – UKS Setbol_SP 11   2:1 (22:25,25:16,15:4)
4. ZSG 1 Kęty – SP 1 Wola                         0:2 (8:25,8:25)
7. UKS Sokół Zator – Gim Chełm Śląski  0:2 (22:25,18:25)
10. UKS Jocker_B –   ZSG 1 Kęty             2:0 (25:23,25:11)
13. SP 11  Setbol – UKS Sokół Zator       2:0 (25:14,25:21)
15. Gim Chełm Śląski –   SP 1 Wola        1:2 (8:25,25:19; 7:15)
18. UKS Setbol_D – UKS Jocker_B         2:0 (25:9, 25:9)
27. SP 11 Setbol – Gim Chełm Śląski     1:2 (25:12, 18:25, 11:15)
UKS „Sokół” Zator – UKS Jocker_B   2:0 (25:10, 25:17)
SP11 Setbol – SP1 Wola 2:0 (25:18; 25:13)
UKS Setbol_D – SP1 Wola 2:0 (25:11; 25:12)
UKS Setbol_D – ZSG 1 Kęty  2:0 (25:3; 25:5)
SP 11 Setbol – ZSG 1 Kęty    2:0 (25:15; 25:10)
46. UKS Setbol_D – UKS „Sokół” Zator 2:0 (25:12, 25:6)

38. Chełm Śląski – UKS Setbol_D  0:2 (16:25; 15:25)
43. Chełm Śląski – UKS Jocker_B 2:0 (25:15; 25:8)
51. Gim Chełm Śląski – ZSG 1 Kęty 2:0 (25:21, 25:11)
54. SP 11 Setbol – UKS Jocker_B 2:0 (25:4, 25:16)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.