Oświęcimska Liga Siatkówki – wyniki

olslogoMecze z dnia 05.02.15r

52 Setbol MG2 S.O.S.Oświęcim_A – ZSG 2 Kęty 2:0 (25:16,25:12)
50 Setbol MG2 S.O.S.Oświęcim_C – Setbol MG2 S.O.S.Oświęcim_D 2:0 (25:16,25:13)

OLSK1

48. Setbol MG2 S.O.S.Oświęcim_A – Setbol MG2 S.O.S.Oświęcim_D 2:0 (25:13, 25:19)
47. MUKS Gilus Gilowice  –  ZSG Libiąż 2:0 (25:13,25:23)
45. Setbol MG2 S.O.S.Oświęcim_B – ZSG 2 Kęty 1:2 (17:25, 25:18, 11:15)
44. Setbol MG2 S.O.S.Oświęcim_C –  UKS Jocker Oświęcim_A 1:2 (25:18,22:25,10:15)
42. Chełm Śląski_A  – ZSG Libiąż 0:2 (16:25,15:25)
41. Chełm Śląski_A  –  Setbol MG2 S.O.S.Oświęcim_D 0:2 (16:25,18:25)
39. Setbol MG2 S.O.S.Oświęcim_C – ZSG 2 Kęty 2:1 (25:19, 23:25, 15:11)
38. Setbol MG2 S.O.S.Oświęcim_A –  UKS Jocker Oświęcim_A 2:0 (25:11,25:8

33. UKS Jocker Oświęcim_A– ZSG Libiąż 1:2 (7:25,25:17,12:15)
32. Setbol MG2 S.O.S.Oświęcim_D –MUKS Gilus Gilowice_A 1:2 (25:16,17:25,5:15)
30. Setbol MG2 S.O.S.Oświęcim_B – Setbol MG2 S.O.S Oświęcim_D /przełożony/
29. Setbol MG2 S.O.S. Oświęcim_A – UMKS Kęczanin Kęty_A 2:1 (23:25,25:8,15:10)
27. Setbol MG2 S.O.S.Oświęcim_B  –MUKS Gilus Gilowice_A 0:2 (17:25,12:25)
26. UKS Jocker Oświęcim_A – MUKS Gilus Gilowice_A 1:2 (25:15,20:25, 8:15)
24. Gim Chełm Śląski_A – ZSG 2 Kęty 2:0 (25:19,25:13)
23. Setbol MG2 S.O.S. Oświęcim_A – Gim Chełm Śląski_A 2:0 (25:11,25:12)
21. ZSG Libiąż – Setbol MG2 S.O.S.Oświęcim_D 2:0 (25:18,25:13)
20. Setbol MG2 S.O.S.Oświęcim_B – UMKS Kęczanin Kęty_A 0:2 (12:25,11:25)
18. UKS Jocker Oświęcim_A – ZSG 2 Kęty 0:2 (22:25,24:26)
17. Gim Chełm Śląski_A – MUKS Gilus Gilowice_A 0:2 (6:25,10:25)
15. Setbol MG2 S.O.S.Oświęcim_A –ZSG Libiąż_B 2:0 (25:11,25:15)
14. Setbol MG2 S.O.S. Oświęcim_C – ZSG Libiąż_A 2:0 (25:10,25:11)
                    (mecz anulowano – drużyna Libiąż_A wycofana z OLS!)
12. Setbol MG2 S.O.S.Oświęcim_B – Setbol MG2 S.O.S.Oświęcim_C 1:2 (16:25,25:21,11:15)
11. UKS Jocker Oświęcim_A – UMKS Kęczanin Kęty_A 0:2 (18:25,20:25)
9. UKS Jocker Oświęcim_A – Gim Chełm Śląski_A 2:1 (16:25,25:18,15:11)
6. ZSG Libiąż_B – ZSG Kęty 2:1 (25:18,23:25,15:8)
5. UMKS Kęczanin Kęty_A – MUKS Gilus Gilowice_A 0:2 (15:25,7:25)
3. Setbol MG2 S.O.S. Oświęcim_B – Gim Chełm Śląski_A 2:0 (25:20,25:19)

OLSK2

40. Chełm Śląski_B – Setbol MG2 S.O.S.Oświęcim_D 0:2 (9:25,5:25) ols2
37. Setbol MG2 S.O.S.Oświęcim_D – UKS Jocker Oświęcim_B 2:0 (25:3,25:9) ols2
31. SP 11 „Setbol” Oświęcim – MUKS Gilus Gilowice 2:0 (25:19,25:17) ols2

28. Setbol MG2 S.O.S Oświęcim_D – UMKS Kęczanin Kęty_B 2:0 (25:17,25:18) ols2
25. Jocker Oświęcim –UMKS Gilus Gilowice_B 0:2 (9:25,20:25) ols2
22. Setbol MG2 S.O.S Oświęcim_D – MKS Andrychów 1:2 (20:25,25:22,13:15) ols2
19. Setbol SP 11 Oświęcim – UMKS Kęczanin Kęty_B 0:2 (18:25,24:26) ols2
16. Gim Chełm Śląski_B –UMKS Gilus Gilowice_B 0:2 (21:25,15:25) ols2
13. Setbol SP 11 Oświęcim –MKS Andrychów 2:1 (25:11,24:26,15:12) ols2
10. UKS Jocker Oświęcim_B – UMKS Kęczanin Kęty_B 0:2 (5:25,8:25)
8. SP 1 Wola – Gim Chełm Śląski_B 2:0 (25:13,25:23)
7. MKS Andrychów – SP 1 Wola 2:1 (25:13,20:25,15:5)
4. UMKS Kęczanin Kęty_B – MUKS Gilus Gilowice_B 2:1 (25:11,21:25,15:6)
2. Setbol SP 11 Oświęcim – Gim Chełm Śląski_B 2:0 (25:14,25:23) ols2
1. Setbol MG2 S.O.S. Oświęcim_D – SP 1 Wola 2:0 (25:16,25:12) ols2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.