«

»

Kwi 22

Finały Oświęcimskiej Ligi Siatkówki Dziewcząt OLSK 1i2

004mini

olslogo
Liga OLSK1 (klasy III gimnazjum i młodsze):

1. UMKS Kęczanin Kęty A
2. MG2 Setbol A SOS Oświęcim
3. MG2 Setbol C SOS Oświęcim
4. Gimnazjum nr1 Wola
5. Gimnazjum Kozy
6. LKS Orzeł Witkowice
7. Gimnazjum nr1 Brzeszcze A
8. MG2 Setbol B SOS Oświęcim
9. UKS Sokół Zator
10. MUKS GILUS Gilowice
11. UKS Jocker Oświęcim B
12. UKS Jocker Oświęcim A
13. Gimanjum Chełm Śląski

Najlepsza atakująca – Julia Dwornik
Najlepsza zagrywająca – Anna Mituta
Najlepsza rozgrywająca – Aleksandra Handzlik
Najwszechstronniejsza – Magda Stuglik

 

olslogo
Liga OLSK2 (klas I gimnazjum i młodsze):

1. SP11 Setbol Oświęcim
2. ZSG nr1 Kęty
3. UMKS Kęczanin Kęty B
4. UKS Centrum POSiR Pszczyna
5. MG2 Setbol SOS Oświęcim D
6. Giminazjum nr1 Brzeszcze B
7. ZSG nr2 Kęty

Najlepsza atakująca – Kamila Moskal
Najlepsza zagrywająca – Wiktoria Maksajda
Najlepsza rozgrywająca – Wiktoria Herl
Najwszechstronniejsza – Alicja Michalczuk

OLSK1:  MG2 SOS Oświęcim A – UMKS Kęczanin Kęty 0:2 (22:25,18:25)

OLSK2:  SP11 Setbol Oświęcim – ZSG nr1 Kęty 2:1 (22:25,25:22,15:9)


Wyniki z dn. 10.04.2014:

  • /OLSK2 mecz o IIIm/ UMKS Kęczanin Kęty – Centrum Pszczyna 2:0 (25:,25:)
  • /OLSK1 mecz o IIIm/ Gimnazjum Wola – Setbol C MG2 Oświęcim 0:2 (8:25,20:25)

Wyniki z dn. 03.04.2014:

  • /półfinał OLSK2/ ZSGnr 1 Kęty – UMKS Kęczanin Kęty 2:0 (26:24, 25:17)
  • /półfinał OLSK1/ Setbol A MG2 Oświęcim – Setbol C MG2 Oświęcim  2:1 (25:14,15:25,15:5)
  • /półfinał OLSK1/ Gimnazjum Wola – UMKS Kęczanin Kęty A 0:2 (13:25,7:25)

Wyniki z dn. 27.03.2014:

  • /półfinał OLSK2/ SP11 Setbol Oświęcim – Centrum Pszczyna 2:1 (25:20,16:25,17:15)
  • /ćwierćfinał OLSK1/ UMKS Kęczanin A – Setbol B MG2 Oświęcim 2:0 (25:19,25:12)
  • /ćwierćfinał OLSK1/ Orzeł Witkowice – Setbol C MG2 Oświęcim 0:2 (10:25,19:25)

Wyniki z dn. 20.03.2014:

  • Setbol MG2 Oświęcim – Gim nr1 Brzeszcze B 2:0 (…)
  • /ćwierćfinał OLSK1/ Setbol A MG2 Oświęcim –  Gim nr1 Brzeszcze B 2:0 (25:11,25:16)
  • /ćwierćfinał OLSK1/ Gimnazjum Kozy – Gim 1 Wola 0:2 (19:25,16:25)

Wyniki z dn. 23.01.2014:

  • SP11 Setbol Oświęcim – UMKS Kęczanin B 2:0 (25:17,25:23)
  • UMKS Kęczanin A – Jocker B Oświęcim 2:0 (25:6,25:14)

Wyniki z dn. 16.01.2014:

  • Centrum Pszczyna – ZSG nr1 Kety 1:2 (11:25,25:19,6:15)
  • Gim 1 Wola – Gim Chełm Śląski 2:0 (25:5,25:20)

Wyniki z dn. 9.01.2014:

  • Setbol B MG2 Oświęcim – Gilus Gilowice 2:1 (25:22,9:25,16:14)
  • Sokół Zator – Gilus Gilowice 1:2 (25:19,21:25,9:15)

Wyniki z dn. 19.12.2013:

  • Setbol B MG2 Oświęcim – Gimnazjum Kozy 0:2 (18:25,21:25)
  • Jocker A Oświęcim – Gimnazjum Kozy 0:2 (17:26,19:25)
  • SP11 Setbol Oświęcim – Setbol MG2 Oświęcim 1:2 (24:26,25:16,15:17)

Wyniki z dn. 12.12.2013:

  • Centrum Pszczyna – UMKS Kęczanin B 0:2 (24:26,24:26)
  • Gim 1 Wola – UMKS Kęczanin A 0:2 (21:25,22:25)
  • Orzeł Witkowice – Gilus Gilowice 2:0 (26:24,26:24)

Wyniki z dn. 5.12.2013:

  • ZSG nr1 Kety – Gim nr1 Brzeszcze B 2:1 (25:13,22:25,15:12)
  • Gim 1 Wola – Gim nr1 Brzeszcze A 2:0 (25:14,25:23)
  • Jocker A – Setbol B MG2 SOS 1:2 (26:28,25:21,14:16)

Wyniki z dn. 28.11.2013:

  • Gim Chełm Śląski – UMKS Kęczanin A 0:2 (11:25,18:25)
  • Gim Chełm Śląski – Setbol C MG2 SOS 0:2 (19:25,16:25)

Wyniki z dn. 27.11.2013:

  • ZSG nr2 Kety – UMKS Kęczanin B 1:2 (23:25,25:16,15:17)

Wyniki z dn. 25.11.2013:

  • Gim nr1 Brzeszcze – Gim Chełm Śląski 2:0 (25:18,25:18)
  • ZSG nr1 Kety – UMKS Kęczanin B 0:2 (15:25,17:25)

Wyniki z dn. 21.11.2013:

  • ZSG nr1 Kety – SP11 Setbol Oświęcim 0:2 (21:25,12:25)

Wyniki z dn. 14.11.2013:

  • Centrum Pszczyna – Gim nr1 Brzeszcze 2:0 (25:12,25:14)
  • Gim nr1 Brzeszcze – UKS Jocker B Oświęcim 2:0 (25:17,25:22)
  • UKS Setbol A Oświęcim – MUKS Gilus Gilowice 2:0 (25:13,25:10)

Wyniki z dn. 7.11.2013:

  • Setbol MG2 SOS – ZSG nr2 Kęty 2:0 (25:19,25:10)
  • Setbol A – Jocker A 2:0 (25:6,25:6)
  • UKS Setbol B – Orzeł Witkowice 0:2 ( 13:25,23:25)

Wyniki z dn. 24.10.2013r

  • Centrum Pszczyna – SP11 Setbol 1:2 (26:24,12:25,10:15)
  • Sokół Zator – Setbol B MG2 SOS 1:2 (25:17,23:25,13:15)
  • Gim 1 Wola – Setbol C MG2 SOS 0:2 (14:25,17:25)

Wyniki z dn. 17.10.2013r

  • UMKS Kęczanin B – Gim 1 Brzeszcze 2:0 (25:10,25:13)
  • UMKS Kęczanin A – Gim 1 Brzeszcze A 2:0 (25:14,25:9)
  • Orzeł Witkowice – Jocker A 2:0 (25:19,25:20)

Wyniki z dn. 10.10.2013:

  • ZSG1 Kęty – Setbol MG2 SOS 2:0 (25:20,27:25)
  • Gilus Gilowice – Gim Kozy 1:2 (12:15,25:21,9:15)
  • Setbol A – Gim Kozy 2:0 (25:8,25:19)

Wyniki z dn. 3.10.2013:

  • ZSG2 Kęty – Gim 1 Brzeszcze 2:1 (19:25,25:16,15:12)
  • Setbol A – Sokół Zator 2:0 (25:21,25:4)

Wyniki z dn. 26.09.2013:

  • Jocker B – Setbol C 0:2 (13:25,23:25)
  • Setbol MG2 SOS – Centrum Pszczyna 1:2 (25:22,23:25,10:15)

patrz. > Aktualna tabela

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>