Minisiatkówka w Chrzanowie

Bardzo udanie dla naszych zawodniczek zakończył się turniej minisiatkówki  w Chrzanowie.

W kategorii trójek startowało 12 zespołów ze Śląska i Małopolski.  Nasze dziewczyny zdobyły I miejsce, zwyciężając w finałowej trójce zespół z Tychów oraz czwarty zespół ubiegłorocznych Mistrzostw Polski-  UKS 22 Kraków.

Dziewczęta wystąpiły w składzie:
Alicja Michalczuk, Marta Lipka, Karolina Mordan oraz Martyna Kubas.

W kategorii Dwójek wystartowały 32 zespoły. Nasza najlepsza dwójka-Agnieszka Banach oraz Julia Bartuś zajęła 10 miejsce.

W kategorii jedynek startowało ponad  40 zawodniczek.  Zwyciężyła nasza zawodniczka Izabela Grześko, wygrywając wszystkie mecze w  turnieju. Na uwagę zasługuje postawa naszej drugiej zawodniczki Karoliny , która startowała jako najmłodsza zawodniczka turnieju i zajęła dobre 12 miejsce.