Kinder+Sport 2016 eliminacje I – „CZWÓRKI”

kinder_sportSobota – 27.02.2016 r, kolejny start naszych zawodniczek w rozgrywkach mini piłki siatkowej ”Kinder +Sport” – 2016.
Kategoria „czwórek” rocznik 2003 i młodsze, skład zespołu:
Amelia Filipek, Izabela Grześko, Julia Pochopień, Nadia Cupiał, Natalia Jackowska
Runda eliminacyjna – cztery grupy po 5 zespołów, mecze ”każdy z każdym”, jeden set do 25 punktów, z zachowaniem przewagi dwóch punktów. Wyniki rundy eliminacyjnej:

W kolejnej rundzie wygrywamy z Chrzanowem 1 – 25:19 i Andrychowem 2 – 25:14.
O wejście do finałowej dwójki gramy z zespołem UKS Grunwald Chełmek. Wygrywamy mecz 25:11 i w meczu finałowym spotykamy się z zespołem MKS Andrychów 1. Do połowy spotkania trwała wyrównana walka. Bardzo dobre zagrywki i gra na siatce przechyliły jednak szalę zwycięstwa na naszą stronę. Wygrywamy 25:19 i tym samym zajmujemy pierwsze miejsce w I turnieju eliminacyjnym. Kolejne dwa w marcu i kwietniu. Zwycięzca eliminacji zagra w finale wojewódzkim o awans do finału ogólnopolskiego ”Kinder +Sport” – 2016.
Nasze dziewczyny w I turnieju eliminacyjnym grały z „meczu na mecz” konsekwentniej. Dobrze funkcjonowała zagrywka, coraz lepiej rozegranie i komunikacja pomiędzy zawodniczkami na boisku. Tylko tak dalej w kolejnych spotkaniach.