Eliminacje Kinder+Sport w kategorii „trójek” i „dwójek”

minilogoW sobotę 5 kwietnia 2014 r zespół w kategorii „trójek” rozegrał  turniej rewanżowy w tegorocznych rozgrywkach Kinder + Sport w Chrzanowie. Dziewczyny zagrały w składzie: Julia Bartuś, Dominika Głuszko, Maria Kolasa i Karolina Makuch. Po ambitnej grze, w klasyfikacji po dwóch turniejach, nasze zawodniczki zajęły 7 – 8 miejsce.

Natomiast w niedzielę (6.04) „dwójki” uczestniczyły w II-im turnieju, również w Chrzanowie. Oświęcimski klub reprezentowały tym razem trzy zespoły:

1. Setbol I – Izabela Grześko, Natalia Jackowska i Oliwia Kłys,
  2. Setbol II – Amelia Filipek, Julia Pochopień i Karolina Sarapata,
  3. Setbol IV – Joanna Jackowska i Bianka Strumińska.

Zespół Setbol II zagrał, szczególnie w I i II fazie gier, bardzo dobrze i awansował do finałowej szóstki. W końcowej klasyfikacji, obejmującej wyniki obydwu turniejów eliminacyjnych, zajął wysokie 8 miejsce. Zespół Joanny i Bianki zagrał na miarę swoich obecnych możliwości i uplasował się na miejscach 24 – 26.  Pierwszy zespół – Iza, Natalia i Oliwia, rozegrał w trakcie tego turnieju 13 pojedynków. Momentami było bardzo trudno, szczególnie pod koniec zmagań gdy narastające zmęczenie „wiązało” ręce i nogi zawodniczek. Wytrwały jednak do końca ( cztery tie-breaki ) i wygrały wszystkie mecze. Gratulacje !!!

Końcowe wyniki przedstawiają się następująco – miejsce:

1          Setbol Oświęcim I,

2          Salos Staniątki I,

3          PMOS Chrzanów I,

4          MKS Andrychów I       ( miejsca 1 – 4 awans do finałów wojewódzkich ),