ALUPROF i MUSZYNIANKA dla Pauliny!

Gwiazdy siatkówki zagrają dla Pauliny.

UKS „Setbol” Oświęcim oraz Fundacja Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy zapraszają na prawdziwe święto siatkówki.9 listopada do naszego miasta przyjadą ekipy aktualnych złotych i brązowych medalistek Mistrzostw Polski. Będzie można liczyć nie tylko na rozgrywki na najwyższym poziomie ale również na spotkanie z najpiękniejszymi polskimi siatkarkami.
Na parkiecie hali PZnr2 SOMSiT przy ulicy Bema 8, zmierzą się drużyny BKS-u Aluprof Bielsko-Biała i Banku BPS Muszynianki Fakro Muszyna.
Zespoły zgodziły się rozegrać w Oświęcimiu towarzyskie spotkanie nie tylko dla promocji tej pięknej dyscypliny sportu w naszym regionie lecz  przede wszystkim aby  pomóc naszej Paulince.
Paulina to bardzo utalentowana i świetnie zapowiadająca się zawodniczka trenowała w naszyn  UKS-ie od 2007 r.Obecnie grałaby w kategorii młodziczek. Niestety wiosną tego roku choroba nowotworowa uniemożliwiła jej dalsze treningi i grę. Dziewczynka została objęta opieką przez fundację Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy, która podczas meczu będzie zbierała pieniądze potrzebne na jej leczenie i rehabilitację.
Organizatorzy zadbali również o inne atrakcje. Między innymi, zgromadzeni kibice będą mogli zobaczyć obsypaną nagrodami oświęcimską
formację taneczną „Grawitacja” oraz wezmą udział w prowadzonej przez fundację licytacji  bardzo atrakcyjnych gadżetów sportowych.
Prosimy o liczne przybycie i aktywny udział w prowadzonej zbiórce i licytacji.

 Początek spotkania dnia 09.11.2011r. o godzinie 17.00 w hali PZ nr 2 SOMSiT ulica Bema 8.

Zarząd, zawodniczki i działacze UKS „Setbol” Oświęcim.

Informacja na stronie BKS ALUPROF Bielsko Biała

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.