↑ Powrót do Wyniki OLSK

Sezon 2010/2011

Klasyfikacja końcowa:

I.      UKS SETBOL A OŚWIĘCIM
II.        GIMNAZJUM CHEŁM ŚLĄSKI
III.       UMKS KĘCZANIN KĘTY
IV.       UKS SETBOL B OŚWIĘCIM
V.        UKS SOKÓŁ ZATOR
VI.       LKS ORZEŁ WITKOWICE
VII.      SMS EDU-SPORT
VIII.     GIM 2 BRZESZCZE
IX-XIV. UKS JOCKER_A OSWIĘCIM
UKS JOCKER_B OSWIĘCIM
GIMNAZJUM OSIEK
UKS SETBOL C OŚWIĘCIM
UKS JOCKER_C OSWIĘCIM
GIM 1 BRZESZCZE

Wyróżnione zawodniczki OLSK 2011:

Najlepsza rozgrywająca:                    Partycja Stelmach (UKS SETBOL)
Najlepsza atakująca:
                         Katarzyna Piskorek (UMKS KĘCZANIN)
Najlepsza zagrywająca:
                     Monika Kleczkowska (UKS SETBOL)
Najwszechstronniejsza zawodniczka:
  Sabina Płaza (CHEŁM ŚLĄSKI)

 FINAŁ

 

Data Godzina Mecz Zespół Zespół Wynik Sety
30.04.2011
9.30
57
 GIM CHEŁM ŚLĄSKI
UKS SETBOL A
1:3
(22:25,26:24,23:25,16:25)

 

o miejsce III

Data Godzina Mecz Zespół Zespół Wynik Sety
14.04.2011
18.00
56
 UKS SETBOL B
KĘCZANIN KĘTY
2:3
(25:23,25:19,23:25,16:25,8:15)

o miejsca I-IV (do dwóch wygranych meczy)

Data Godzina Mecz Zespół Zespół Wynik Sety
31.03.2011
17.30
55
 UKS SETBOL A
KĘCZANIN KĘTY
2:0
(25:11,25:18)
Data Godzina Mecz Zespół Zespół Wynik Sety
24.03.2011
17.30
53
 UKS SETBOL A
KĘCZANIN KĘTY
1:2
(25:14,23:25,12:15)
24.03.2011
19.00
54
 GIM CHEŁM SLASKI
UKS SETBOL B
2:1
(19:25,25:19,15:11)

 

Data Godzina Mecz Zespół Zespół Wynik Sety
17.03.2011
17.30
51
 UKS SETBOL A
KĘCZANIN KĘTY
2:1
(23:25,25:22,15:6)
17.03.2011
19.00
52
 GIM CHEŁM SLASKI
UKS SETBOL B
2:1
(19:25,25:19,15:11)

o miejsca I-VIII (do dwóch wygranych meczy)

Data Godzina Mecz Zespół Zespół Wynik Sety
10.03.2011 16.30 47 1A_UKS SETBOL A 4B_GIM 2 BRZESZCZE 2:0 (25:14,25:13)
03.03.2011 19.00 48 2A_SOKÓŁ ZATOR 3B_UKS SETBOL B 1:2 (16:25,26:24,11:15)
03.03.2011 18.00 49 3A_ORZEŁ WITKOWICE 2B_KĘCZANIN KĘTY 0:2 (18:25,20:25)
10.03.2011 19.30 50 4A_SMS EDU-SPORT 1B_GIM CHEŁM SLASKI 0:2 (22:25,19:25)
Data Godzina Mecz Zespół Zespół Wynik Sety
24.02.2011 16.30 43 1A_UKS SETBOL A 4B_GIM 2 BRZESZCZE 2:0 (25:17,25:17)
24.02.2011 17.30 44 2A_SOKÓŁ ZATOR 3B_UKS SETBOL B 0:2 (24:26,23:25)
24.02.2011 18.30 45 3A_ORZEŁ WITKOWICE 2B_KĘCZANIN KĘTY 1:2 (25:18,24:26,6:15)
24.02.2011 19.30 46 4A_SMS EDU-SPORT 1B_GIM CHEŁM SLASKI 0:2 (3:25,17:25)