W siatkówkę gramy ale i pomagamy !

dla Lenki 1 procent          Poniżej przedstawiamy e-mail, który bardzo nas poruszył. Otrzymaliśmy go od naszego dobrego znajomego, który kiedyś wspierał nasz klub. Dziś on jest w potrzebie. Spotkało go to, co dla rodzica jest najgorsze-ciężka choroba dziecka.

Wszystkich Państwa, którzy mają zamiar przekazać 1% na nasz klub prosimy, aby przekazali go Państwo na  Lenkę Nowogrodzką-ona potrzebuje tych pieniędzy bardziej.  W życiu są rzeczy ważne i ważniejsze.

Szanowni Państwo,

Nasza córka Lenka ma 2 lata i 4 miesiące. Jest radosną i uśmiechniętą dziewczynką, oczkiem w głowie całej rodziny, w tym jej ukochanego brata Filipa. Niestety,  2 stycznia 2015 r. u Lenki zdiagnozowano nowotwór – rozległy guz nosogardła. Po specjalistycznych badaniach stwierdzono, że cierpi ona na bardzo rzadką (2-4 przypadków na 1 mln) chorobę nowotworową – histiocytozę z komórek Langerhansa (LCH) i wymaga długotrwałego i intensywnego leczenia.
Obecnie Lenka pozostaje pod opieką Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach, jest w trakcie piątego cyklu chemioterapii.  Choć choroba przewróciła jej i nasze życie do góry nogami, Lenka bardzo dzielnie znosi wszystkie cierpienia związane z zabiegami i terapią. Jej odwaga i siła do walki z chorobą dodaje nam wiary, że leczenie zakończy się najszybciej jak to możliwe a nasza córka wyzdrowieje.

Lenka jest podopieczną Fundacji „Zdążyć z Pomocą” z siedzibą w Warszawie.

Jeżeli to możliwe, bardzo prosimy o przekazanie 1% podatku, na założone dla Lenki subkonto w tej Fundacji oraz przesłanie tej wiadomości innym osobom, które także chciałyby nam pomóc.

Wszelka pomoc finansowa, która trafi na to konto przeznaczana będzie tylko i wyłącznie na udokumentowane fakturami wydatki na leczenie i rehabilitację naszej córki.

Aby przekazać 1% podatku należy wpisać w deklaracji podatkowej

numer KRS 0000037904 a w rubryce „cel szczegółowy 1%”  –  26625  NOWOGRODZKA LENA

Bardzo dziękujemy za pomoc i Wasze zaangażowanie,
Kasia i Mateusz Nowogrodzcy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.