Składki członkowskie

Zgodnie ze statutem, członkowie wpłacają na konto klubu składki członkowskie = 600zł/rok
(Kwotę można wpłacić w całości lub podzielić na 50zł x12mies albo 60zł x10mies.)
Do wpłaty należy użyć kodu ID ZAWODNICZKI składającego się z:
3 pierwszych liter imienia + 3 pierwszych liter nazwiska + ostatnie dwie cyfry roku urodzenia /bez polskich liter/ oraz dodać po podkreślniku tytuł wpłaty (np. składka członkowska, cele statutowe, obóz letni, obóz zimowy)

przykład:
zawodniczka Karolina Nowak ur.2008r wpłaca składkę członkowską
karnow08_składka członkowska

Zajęcia MINISIATKÓWKI

II Liga Małopolska – terminarz meczy sezon 2022/23 (jesień)

II miejsce KADETEK na VIII Festiwalu Piłki Siatkowej im. Jana Załuskiego w Krzeszowicach

IX Rodzinny Turniej Siatkówki

Foto: Paweł Suski

IX TURNIEJ RODZINNY za nami . Wspaniała impreza – bo wspaniali uczestnicy!!! Podsumowując: rywalizacja, zabawa, uśmiech, integracja. Bardzo dziękujemy za udział i pomoc w organizacji.
Grali z nami sponsorzy:
Centrum Pomp Ciepła Oświęcim
RBS Robotics
Garden Space – salon firmowy w Oświęcimiu
EnergyLandia
Maspex Tychy

III miejsce w Ogólnopolskim Turniej Młodziczek w Świdnicy

Klasyfikacja końcowa:

1. MKS Polonia Świdnica – MVP drużyny: Inez Chmielewska
2. ECO UNI Opole – MVP drużyny: Anna Dolińska (Akademia ECO UNI OPOLE)
3. UKS SETBOL Oświęcim – MVP drużyny: Nikola Wasztyl (SETBOL OŚWIĘCIM)
4. KPS Chełmiec Wałbrzych – MVP drużyny: Maria Chuchro (KPS Chełmiec Wałbrzych)
5. UKPS Lubin – MVP drużyny: Paulina Barcikowska (UKPS Lubin)
6. Volley 34 Łódź – MVP drużyny: Roksana Hankiewicz (UKS Volley 34 Łódź)
7. NTSK Nysa – MVP drużyny: Milena Lipek vel Wronka (NTSK PANS Komunalnik Nysa)
8. UKS SG Kożuchów – MVP drużyny: Joanna Kostrzewa (UKS SG Kożuchów)

II Memoriał im. Adama Łasowskiego w piłce siatkowej dziewcząt w kategorii Młodziczka oraz Juniorka Młodsza – Krosno

Klasyfikacja końcowa MŁODZICZKI:

1. Sandecja Nowy Sącz
2. Karpaty Krosno I
3. MOSM Tychy
4. MKS MOS Wieliczka I
5. Stalowa Wola
6. UKS Setbol Oświęcim
7. UKS Jedynka Tarnów
8. UKS Dębowiec
9. UKS MOSiR Dukla
10. MKS MOS Wieliczka II
11. Karpaty Krosno II
12. AMS Rzeszów

Klasyfikacja końcowa KADETKI:

1. Karpaty MOSiR Krosno
2. Sandecja Dunajec
3. UKS 15 Przemyśl
4. UKS Setbol Oświęcim
5. UKS Jedynka Tarnów
6. Akademia MOSiR Grybów
7. AOZ Rzeszów
8. TS Sanoczanka Sanok.

Filmy z obozu sportowego – Piwniczna Zdrój 2022

Obóz sportowy PIWNICZNA ZDRÓJ (zdjęcia)

Setbol na obozie w Piwnicznej Zdrój

Ogólnopolskie Mistrzostwa w Minisiatkówce o Puchar KINDER Joy of moving – CZWÓRKI

Klasyfikacja końcowa CZWÓREK:

1 MKS Dwójka Zawiercie
2 Akademia Siatkówki Pliński & Wika
3 AMS „MINI VOLLEY” Kamienna Góra
4 UKS SZAMOTULANIN Szamotuły
5 Uczniowski Klub Sportowy „Jasieniak”
6 KURIANVOLLEY OLSZTYN
7 SKPS DUNAJEC NOWY SĄCZ
8 UKS Siatka Zgierz
9 Silesia Volley MSK Mysłowice
10 HETMAN SOBIESKI POZNAŃ
11 MUKS Sparta Warszawa
12 Uczniowski Klub Sportowy Gminy Miękinia
13 UKS Setbol Oświęcim
14 MUKS JOKER ŚWIECIE
15 SP4-TPS
16 Glinka Academy MKS Gryf Szczecinek
17 UKS LIDER KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
18 MŁODZIEŻOWE STOWARZYSZENIE PIŁKI SIATKOWEJ INOWROCŁAW
19 Uczniowski Klub Sportowy „Czwórka Giżycko”
20 Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Sukces Komprachcice
21 PV VOLLEY KRAPKOWICE
22 SKS SZÓSTKA TPS BIAŁA PODLASKA
23 Cocon Korona Olesno
24 Strefa Piłki Siatkowej Zbąszynek
25 Uczniowski Klub Sportowy SG Kożuchów
26 KSBAS SP26
27 Uczniowski Klub Sportowy Iskra Warszawa
28 Klub Piłki Siatkowej Nowa Dęba
29 MOSiR Dukla
30 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BAD-MAX KĘTRZYN
31 UKS”Olimpik” Mońki
32 M.K.S. ” MIESZKO ” POŁCZYN – ZDRÓJ