

Zdjęcia – Paweł Suski
maj 15 2026

Kolejna edycja Budżetu Obywatelskiego.
Jesteś miłośnikiem siatkówki? To pomóż nam i zostaw swój głos dla nas!
Koniecznie na karcie papierowej !
KARTY do głosowania będą dostępne u trenerów (można wydrukować również z naszej strony)
Podpisane karty należy oddać w nieprzekraczalnym terminie
do 11.06.2026 !!!

kwi 25 2026
kwi 23 2026
🏐 Podsumowanie Sezonu Oświęcimskiej Ligi Siatkówki Dziewcząt!!!
Zakończyliśmy kolejny, pełen emocji sezon Oświęcimskiej Ligi Siatkówki dziewcząt! To był czas niesamowitej walki, sportowej pasji i integracji. Po intensywnych eliminacjach, w których wzięło udział aż 12 drużyn, finałowa czwórka stoczyła bój o medale.
Z dumą ogłaszamy, że złoto i brąz zostają u nas! 🥇🥉
Klasyfikacja Końcowa (Top 6)
I miejsce 🥇UKS Setbol Oświęcim_B
II miejsce🥈UMKS Kęczanin Kęty
III miejsce🥉UKS Setbol Oświęcim_A
IV miejsce UKS Victoria Witkowice
V miejsce UKS 6 Tenczynek
VI miejsce LKS Przecieszyn
Pozostałe miejsca (VII-XII): UKS Millenium Porąbka, UKS Setbol Oświęcim_D, UKS Jedynka Libiąż, UKS Setbol_C, PMOS Chrzanów, ZSP 4 Brzeszcze.
⭐ Wyróżnienia Indywidualne
Najlepsze z najlepszych na swoich pozycjach:
MVP Turnieju: Ewa Ciepły (Setbol_B)
Najlepsza atakująca: Martyna Chylaszek (Setbol_B)
Najlepsza rozgrywająca: Zofia Janik (Setbol_A)
Najlepsza libero: Zofia Zając (Setbol_A)
Najlepsza środkowa: Gabriela Faron (Kęczanin)
Najlepsza przyjmująca: Milena Węglińska (Witkowice)