«

»

Cze 01

Siatkarski Dzień Dziecka

ZdjęcieWczoraj w Chrzanowie a dzisiaj w Tychach nasze dwójki walczyły na turniejach zorganizowanych z okazji Dnia Dziecka. W Chrzanowie startowało 18 zespołów: z Andrychowa, Krakowa, Libiąża, Chrzanowa i Oświęcimia.

Nasz klub reprezentowały trzy zespoły. Zajęliśmy 5,6 oraz 16 miejsce. Wygrał zespół z Andrychowa

Skład dwójek:

Miejsce piąte: Agnieszka Banach, Julia Bartuś

Miejsce szóste: Karolina Makuch, Dominika Głuszko

Miejsce szesnaste: Patrycja Zawiła, Aleksandra Jarosz

Wczoraj zakończyła się również liga jedynek (dziewcząt z trzeciej klasy). Najlepsza okazała się zawodniczka z Krakowa, a drugie miejsce zajęła nasza zawodniczka- Izabela Grześko. Na pochwałę zasługuje najmłodsza zawodniczka turnieju Karolina Sarapata (Setbol Oświęcim), która zajęła ósmą pozycję .Obecnie uczęszcza do drugiej klasy SP nr 11.

W turnieju w Tychach startowało 16 zespołów: z Mikołowa ,Tychów, Zawiercia, Oświęcimia i Krzeszowic.

W grupie, nasze dwa zespoły odniosły po trzy zwycięstwa, wchodząc do ćwierćfinałów z pierwszego miejsca. Drugi zespół zajął ostatecznie ósme miejsce, natomiast pierwszy doszedł do finału i miał już nawet piłkę meczową, na wagę zwycięstwa w całym turnieju. Jednak emocje w końcówce spotkania, lepiej potrafiły opanować zawodniczki z Mikołowa i to one mogły cieszyć się z wygranej.

Kolejność końcowa:

1.Mikołów
2.Oświęcim
3.Zawiercie
4.Tychy

Skład:
  II miejsce: Makuch Karolina, Grześko Izabella, Banach Agnieszka
  VIII miejsce: Głuszko Dominika, Batruś Julia, Aleksandra Jarosz

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>