Finały KINDER+SPORT

W niedzielę 28 kwietnia 2013r, najmłodsze siatkarki Setbol-a,MOSiR-u i SPnr11 udały się na długą wyprawę do Nowego Sącza. Odbyły się tam finały wojewódzkie minisiatkówki w kategoriach „2-ki”, „3-ki”, „4-ki” rozgrywek KINDER+SPORT.

GALERIA

k+s logo„DWÓJKI” _____________________________________________________________________

Dwójki ukończyły grę na etapie grupowym zajmując czwarte miejsce w gr.3 i odpadły z dalszej rywalizacji.

Skład „dwójki”:
Grześko Izabela, Kolasa Maria, Banach Agnieszka

GR3 1 2 3 4 DUŻE PKT. RATIO MIEJSCE
1 Wieliczka 1 12 25 17 25 25 22 4 0,75 3
2 Sparta 2 25 12 26 24 25 15 6 1,49 1
3 Ekstrim 1 25 17 24 26 25 14 5 1,30 2
4 Oświęcim 22 25 15 25 14 25 3 0,68 4


Klasyfikacja końcowa:

1 Sparta 1
2 Ekstrim 2
3 Muszyna 1
4 Poprad 4
5 Andrychów 1
6 Sparta 2
7 Poprad 2
8 Ekstrim 1
9 Bociek Wojnarowa
10 Wieliczka 2
11 Chrzanów 2
12 Wieliczka1
13-16 Chrzanów 1, Oświęcim, Andrychów 2, Kęczanin

k+s logo„TRÓJKI” ______________________________________________________________________
Mecze grupowe

Skład „trójki”:
Zespół 1:  Michalczuk Aicja, Lipka Marta, Mordan Karolina, Kubas Martyna
Zespół 2:  Fuczek Dominika, Maksajda Wiktoria, Rusinek Zuzanna, Leśniak Agata

GR2 1 2 3 4 DUŻE PKT. RATIO MIEJSCE
1 Andrychów 1 25 21 15 25 25 0 5 1,41 3
2 Sandecja 1 21 25 25 22 25 0 5 1,51 2
3 Oświęcim 1 25 15 22 25 25 0 5 1,80 1
4 Kęty 0 25 0 25 0 25 0 0,00 4

 

GR3 1 2 3 4 DUŻE PKT. RATIO MIEJSCE
1 Wieliczka 2 17 25 25 16 25 13 5 1,24 2
2 UKS 22 – 1 25 17 25 14 25 10 6 1,83 1
3 Oświęcim 2 16 25 14 25 25 19 4 0,80 3
4 UKS 22 – 2 13 25 10 25 19 25 3 0,56 4

Eliminacje grupowe

półfinał  gr A+B 1 2 3 4 DUŻE PKT. RATIO MIEJSCE
1 Muszyna 1 25 16 25 18 25 19 6 1
2 Ekstrim1 16 25 25 22 24 26 4 3
3 Oświęcim 1 18 25 22 25 22 25 3 4
4 Sandecja 1 19 25 26 24 25 22 5 2

 

mecze o miejsca 9-12
Chrzanów 1 Andrychów 1 19-25
Oświęcim 2 Sandecja 2 25-17

 

mecz o m-sce 9-10
Oświęcim 2 Andrychów 1 25-23

 

mecz o m-sce 7-8
Óświęcim 1 Wieliczka 1 25 – 22

Klasyfikacja końcowa:

1             UKS 22-1
2             Sparta 1
3             Muszyna 1
4             Sandecja 1
5             Wieliczka 2
6             Ekstrim 1
7             Oświęcim 1
8             Wieliczka 1
9             Oświęcim 2
10           Andrychów 1
11           Sandecja 2
12           Chrzanów 1
13-16     Sparta 2, Kęty, UKS 22-2, Krynica

k+s logo„CZWÓRKI” _____________________________________________________________________

Szóstoklasistki podzieliły los dwójek i zakończyły finały na etapie grupowym.

Skład „czwórki”:
Podstawa Klaudia, Klisiak Julia, Prusak Natalia, Skotarska Karolina, Bartula Karolina, Szczypta Daria

GR1 1 2 3 4 DUŻE PKT. RATIO MIEJSCE
1 Sandecja 1 25 14 25 14 25 4 6 2,34 1
2 Chrzanów 3 14 25 18 25 25 21 4 0,80 3
3 Andrychów 2 14 25 25 18 27 25 5 0,97 2
4 Setbol 2 4 25 21 25 25 27 3 0,65 4

Klasyfikacja końcowa:

1             Sandecja 1
2             Andrychów 1
3             Wieliczka 1
4             Sparta 1
5             Andrychów 2
6             Bobowa 1
7             Dalin 1
8             Ekstrim 1
9-12       Chrzanów 3, Chrzanów 1, Iskry 1, UKS 22 – 1
13-16     Setbol Oświęcim 2, SP 18 Tarnów, Krzemień 1, Kęczanin 1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.