Finał PMOS MINIVOLLEY LIGI w Chrzanowie.

V Turniej – Finałowy – PMOS MINIVOLLEY LIGI w Chrzanowie.

W niedzielę 1 czerwca 2014 odbył się piąty Turniej PMOS MINIVOLLEY LIGI w Chrzanowie. W kategorii „dwójek” klub Setbol Oświęcim był reprezentowany przez dwa zespoły:

Setbol I            Amelia Filipek, Izabela Grześko, Oliwia Kłys,

Setbol II           Karolina Sarapata, Julia Pochopień, Joanna Jackowska.

Zespoły rozegrały po dziewięć spotkań, w systemie 1 set do 15 punktów. Drużyna Karoliny po zaciętej rywalizacji zajęła w tym turnieju VII miejsce. Natomiast Setbol 1 wygrał wszystkie mecze, w finale pokonując kolejno zespoły Katowice 1 – 15¸10, PMOS Chrzanów 1 – 15¸7 i Dąbrowę  15¸7, zajmując w tych zawodach I miejsce.

W klasyfikacji końcowej całego cyklu PMOS MINIVOLLEY LIGI drużynowo zajęliśmy I i IV miejsce, zdobywając Puchar i dyplomy, a wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe koszulki.

Gratulacje dla wszystkich naszych zawodniczek, które wzięły udział w tych rozgrywkach oraz życzenia szybkiego powrotu do zdrowia dla Natalii – wszak wyjazd do Drzonkowa coraz bliżej.

Punktację rozgrywek można znaleźć na stronie PMOS Chrzanów – w zakładce Minisiatkówka.