Previous Next

Finał Małopolski KADETEK

15-17.02 Wieliczka

Ćwierćfinały Mistrzostw Polski Juniorek 2019

21-24.02.2019 Oświęcim

KOLEJNOŚĆ GIER:

1 dzień 21.02. 2019  /Czwartek/

1500  UKS Setbol Oświęcim – ENEA Energetyk Poznań (A 1:2)

1700  LTS Legionovia Legionowo – UKS Lubań (B 1:2)

2 dzień 22.02.2019  /Piątek/

1100  ENEA Energetyk Poznań – MKS Łańcut (A 2:3)

1300  UKS Lubań – UKS Sokół 43 Katowice (B 2:3)

1600  UKS Setbol Oświęcim – MKS Łańcut (A 1:3)

1800  LTS Legionovia Legionowo – UKS Sokół 43 Katowice (B 1:3)

3 dzień 23.02.2019  /Sobota/

1000  mecze o miejsce V 3m z gr.A z 3 m z gr.B

1500  1m z gr. A z 2 m z gr. B

1700  2m z gr. A z 1 m z gr. B

4 dzień 24.02.2019  /Niedziela/

1000  2 m z gr. A z 2 m z gr. B

1200  1m z gr. A z 1 m z gr. B

Godziny spotkań mogą ulec zmianie w zależności od długości trwania poprzedniego spotkania. 45 min na rozgrzewkę po zakończeniu wcześniejszego spotkania

Mistrzostwa Małopolski JUNIOREK 2019

SETBOL MISTRZEM MAŁOPOLSKI JUNIOREK !

Marta Lipka – kapitan, Sandra Piszczek, Alicja Michalczuk, Kinga Kuźma, Katarzyna Księżarczyk, Julia Majtczak, Julia Kania, Izabela Grześko , Karolina Oleksa, Karolina Mordan , Wiktoria Frosik, Daria Świątek,
Julia Klisiak – MVP,
Zuzanna Rusinek – najlepsza rozgrywająca,
Julia Wieczorek – najlepsza środkowa,
Wiktoria Maksajda – wyróżniająca się zawodniczka
Trenerzy:
Marek Wasztyl i Przemysław Karaś

Nasze mecze:
Setbol Oświęcim – Wisła Kraków 3:1 (25:17,18:25,25:18,25:21)
Sandecja Nowy Sącz – Setbol Oświęcim 0:3 (16:25,14:25,22:25)
MOS Wieliczka – Setbol Oświęcim 1:3 (21:25,18:25,25:21,24:26)
Finał: 
Elite Volley Kraków – Setbol Oświęcim 2:3 (26:28,25:21,25:11,23:25,16:18)

VII Turniej Wyzwolenia Oświęcimia „TRÓJKI”

Klasyfikacja końcowa turnieju:
I. Jastrzębie _1
II. Oświęcim_1
III. Katowice_1

IV. MOS Wieliczka
V. Wieliczka Solna
VI. Sparta Kraków_1
VII. Chrzanów_1
VIII. Częstochowa_1
IX. Chrzanów_2
X. Pszczyna_1
XI. Chrzanów_3
XII. Oświęcim_3
XIII. Oświęcim_2
XIV. Libiąż_1
XV. Katowice_2
XVI. Oświęcim_4
XVII. Libiąż_2
XVIII.Częstochowa_2
XIX. Sparta Kraków_2
XX. Krzeszowice_1
XXI. Oświęcim_5
XXII. Jastrzębie_2
XXIII. Pszczyna_2
XXIV. Krzeszowice_2

Życzenia Świąteczne 2018

Z

Zdrowych, wesołych Świąt Bożego Narodzenia
życzy


Zarząd Uczniowskiego Klubu Sportowego SETBOL Oświęcim

Cieszy mnie choćby najmniejszy postęp

O zwycięskim meczu siatkarek z UKS Setbol Oświęcim z przedstawicielkami UMKS Kęczanin Kęty, najbardziej emocjonujących momentach rozgrywki, nieocenionym wsparciu koleżanek z klubu i solidnym dopingu kibiców. Opowiada Sandra Piszczek, reprezentantka UKS Setbol Oświęcim. Z uczennicą Powiatowego Zespołu numer 2 SOMSiT im. Ignacego Łukasiewicza w Oświęcimiu rozmawia Jakub Konior.
 
Rozmowa jest także dostępna na łamach lokalnych i wojewódzkich serwisów informacyjnych. Odnośniki znajdują się do wglądu pod tekstem.
 
Jakub Konior: Jak wyglądały Wasze przygotowania do meczu Ligi Juniorek…?

Kontynuuj czytanie

Terminarz OLSK 1,2 – 2018/2019

Zapraszamy do zapoznania się z TERMINARZEM OLS

XXV Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt – Wieliczka 2018

Klasyfikacja końcowa w kategorii juniorek oraz wyróżniające się zawodniczki z poszczególnych drużyn:

1. UKS SETBOL OŚWIĘCIM (Alicja Michalczuk)
2. MKS MOS WIELICZKA (Emilia Niedzielska)
3. SMS ŻAPN ŻYWIEC (Weronika Płachta)
4. KPKS HALEMBA (Zuzanna Pilchowska)
5. KS AZS AWF WROCŁAW (Agata Bańkosz)

MVP Zuzanna Rusinek /SETBOL OŚWIĘCIM/

Turniej Kadetek im. Tadeusza Ząbka w Świdnicy

Klasyfikacja końcowa:

1. AZS AWF Wrocław
2. MKS POLONIA Świdnica
3. UKS Setbol Oświęcim
4. UKS Jedynka Kluczbork
5. Chemik Police
6. Kadra Dolnego Śląska A
7. Ares Nowa Sól
8. Kadra Dolnego Śląska B

Daria Biedroń, Wiktoria Frosik, Karolina Makuch, Dominika Drewniak, Anna Kulak, Natalia Pochopień, Izabela Sporysz, Jagoda Ziomek, Julia Drabczyk, Nadia Cupiał, Natalia Jackowska, Izabela Grześko
Trenerzy: Przemysław Karaś, Jerzy Grześko

MVP:
– Amelia Waśniewska
– Zuzanna Rut
– Izabela Grześko
– Martyna Szczygieł
– Gabrysia Jabłońska
– Barbara Włodarczyk

Nasze mecze: Kontynuuj czytanie

Międzynarodowy Turniej Siatkówki Kadetek o Puchar Starosty Pszczyńskiego

Międzynarodowy Turniej Siatkówki Kadetek o Puchar Starosty PszczyńskiegoHala POSiR w Pszczynie, 1-2 września 2018 roku

Klasyfikacja:
1. BKS Stal Bielsko-Biała 2002,
2. UKS Setbol Oświęcim,
3. WTS Solna Wieliczka,
4. UMKS Kęczanin Kęty,
5. BKS Stal Bielsko-Biała 2003,
6. UKS Centrum przy POSiR Pszczyna,
7. VC Bitterfeld-Wolfen 2002,
8. VK Beskydy Frydlant nad Ostrawicą,
9. MUKS Sari Żory,
10. UKS COS Olimp Szczyrk,
11. STS Sandecja Nowy Sącz,
12. VC Bitterfeld-Wolfen 2004.

NAGRODY INDYWIDUALNE:

Najlepsza libero:
Wiktoria Tyrańska (WTS Solna Wieliczka)
Najlepsza rozgrywająca: 
Julia Drabczyk (UKS Setbol Oświęcim)
Najlepsza środkowa:
Marta Soboń (BKS Stal Bielsko-Biała 2002)
Najlepsza atakująca: 
Wiktoria Frosik (UKS Setbol Oświęcim)
MVP:
Ewa Kostera (BKS Stal Bielsko-Biała 2002).

Kontynuuj czytanie