Turnieje minisiatkówki

Przerwa Świąteczno – Noworoczna nie była czasem odpoczynku dla najmłodszych zawodniczek uks-u Setbol Oświęcim. Dziewczęta wzięły udział w trzech turniejach. Pierwszy z nich – turniej trójek w Krakowie, zakończył się awansem do ósemki najlepszych drużyn. Do wejścia do czwórki bardzo niewiele brakowało. Zadecydował stosunek małych punktów, który był niekorzystny dla naszej drużyny.
Drugi turniej w kategorii dwójek także nie ułożył się zbyt korzystnie. Do półfinału weszły tylko zespoły, które zajęły pierwsze miejsca w swoich grupach. Podobnie jak w trójkach, zadecydował stosunek małych punktów. Nasze obydwie dwójki zajęły drugie miejsca, tym samym odpadły z rywalizacji o medale.
Trzeci turniej 30.12 odbył się w Tychach, w Szkole Sportowej nr 19. Ostatni turniej w Starym Roku był bardzo udany dla naszych dziewcząt. Startowały trzy dwójki i każdej udało się wejść do finałowej czwórki. Pierwsze miejsce zajął zespół gospodyń (siódmy zespół Mistrzostw Polski z ubiegłego sezonu), kolejne drugie,trzecie i czwarte miejsce zajęły nasze zespoły.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.