Turniej Mikołajkowy TRÓJEK w Jaworznie

Jaworzno – Mikołajkowy Turniej Minisiatkówki „3” – sobota 10 grudnia 2022 r.

( Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Grunwaldzkiej 80 )

Jak co roku, w grudniu, Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, zorganizowało Mikołajkowy Turniej Minisiatówki. W tym roku w Jaworznie gościły zespoły z: Katowic, Oświęcimia, Jastrzębia-Zdroju, Czeladzi, Chrzanowa i gospodarza Jaworzna. Razem około 70 uczestników turnieju, Trenerzy, Rodzice, Kibice oraz oczywiście ubrany w czerwony strój Mikołaj. W gronie 18 ekip rywalizowały dwa zespoły trójkowe z klubu Setbol Oświęcim – Setbol 1 – Lena, Zosia i Daria;  Setbol 2 – Dżasmina, Lila i Lena.

Turniej przebiegł w znakomitej sportowej atmosferze. Spotkania dostarczyły licznie zgromadzonej publiczności wiele pozytywnych emocji, walki i zaciętości nie zabrakło do samego końca turnieju. Dzięki bardzo dobrej zagrywce i cierpliwej grze (bardzo dużo długich wymian) pierwsza drużyna Setbola wygrała 10 spotkań – 5 w I etapie eliminacyjnym oraz 5 w etapie finałowym, wygrywając cały Turniej. Nasz drugi zespół po eliminacjach zagrał o miejsca 7 – 12, a o końcowej VIII pozycji w całym Turnieju, zadecydował 1 mały punkt (mniejsze Ratio).

Duże brawa dla naszych zawodniczek za grę i zachowanie na boisku. Grały do ostatniej piłki. Każde skuteczne zagranie było doceniane przez zespół, a mniej udane nie wywoływało negatywnych komentarzy czy min. Jak nie grały równocześnie, to kibicowały sobie nawzajem. Wszystkie dziewczyny dały z siebie 100%. Oczywiście, można sporo jeszcze ulepszyć i poprawić, szczególnie w elemencie zagrywki i koncentracji. Lecz w sobotę uśmiechy gościły na twarzy każdej zawodniczki i oczywiście Trenera.

Podczas trwania rywalizacji, organizator przygotował słodki poczęstunek, pizzę, a każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal i dyplom, a najlepsze drużyny drobne upominki.

Podziękowania dla Rodziców za przyjazd i fajne kibicowanie !!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.