Powrót do OLS

Historia

Obecnie rozgrywana jest już XII edycja OLS.
Poniżej prezentujemy, krótką charakterystykę poprzednich sezonów OLS tj. ile zespołów brało udział w rozgrywkach i jak kończyła się rywalizacja zespołów.

X edycja (sezon 2009/2010)

OLS 1 OLS 2 OLS K

. 1.GIM 1 BRZESZCZE 1.GIM OSIEK-A
. 2.UKS JOCKER-1 2.LKS „ORZEŁ” WITKOWICE
. 3.GIM OSIEK-A 3.UKS SETBOL-A
. 4.GIM 2 BRZESZCZE 4.SALOS OŚWIĘCIM
. 5.UKS JOCKER-2 5.GRUNWALD CHEŁMEK
. 6.GIM ZABORZE 6.UKS SETBOL-B
. 7.GIM OSIEK-B 7.GIM 1 BRZESZCZE
. 8.UKS JOCKER-3 8.UKS JOCKER-A
. 9.GIM 2 BRZESZCZE
. 10.MOSiR OŚWIĘCIM
11.UKS SETBOL-C
12.GIM OSIEK-B
13.UKS JOCKER-B
14.UKS JOCKER-C

0 zespołów w rozgrywkach 8 zespołów w rozgrywkach 14 zespołów w rozgrywkach

IX edycja (sezon 2008/2009)

OLS 1 OLS 2 OLS K

1. PZ NR10 KOPERNIK KĘTY 1. GIM OSIEK-1 1. GRUNWALD-A CHEŁMEK
2. OSP BRZESZCZE 2. GIM NR 1 BRZESZCZE 2. MUKS „GILUS” GILOWICE
3. OSIEK 3. UKS JOCKER-1 3. LKS „ORZEŁ” WITKOWICE
4. HARNASIE 4. GIM ZABORZE 4. GIM 1 BRZESZCZE
5. KONAR ALARM-SERVICE . . UKS JOCKER-2 . . UKS SETBOL-2
6. KONAR-B” OŚWIĘCIM . . MUKS GILUS GILOWICE . . GRUNWALD-B CHEŁMEK
7. ELITA . . GIM OSIEK-2 . . UKS JOCKER-1
8. CHEMIK PZ2 OŚWIĘCIM . . MG 2 OŚWIĘCIM-1 . . GIM OSIEK
. . GIM 2 BRZESZCZE . . GIM WOLA
. . MG 1 OŚWIĘCIM-2 . . UKS SETBOL-1B
. UKS JOCKER-3 . . UKS SETBOL-1A
. . UKS JOCKER-2

8 zespołów w rozgrywkach 11 zespołów w rozgrywkach 12 zespołów w rozgrywkach

VIII edycja (sezon 2007/2008)

OLS 1 OLS 2 OLS K

1. MUKS „GILUS” GILOWICE 1. GIM OSIEK-A 1. „GRUNWALD” CHEŁMEK
2. OSC TYCHY 2. GIM NR 2 BRZESZCZE 2. MUKS „GILUS” GILOWICEI
3. PZ NR 6 BRZESZCZE 3. GIM NR 1 BRZESZCZE 3. LKS „ORZEŁ” WITKOWICE
4. PZ NR 2 „CHEMIK-A” OŚWIĘCIM 4. GIM ZABORZE 4. GIM 1 BRZESZCZE
5. PZ NR 1 „KONAR-A” OŚWIĘCIM . . GIM IMIELIN . . GIM IMIELIN
6. PZ NR 2 „CHEMIK-B” OŚWIĘCIM . . ZS NR1-A OŚWIĘCIM . . GIM OSIEK-A
7. PZ NR 1 „KONAR-B” OŚWIĘCIM . . GIM OSIEK-B . . SALOS OŚWIĘCIM
8. PZ NR 4 „EKONOM” OŚWIĘCIM . . MUKS „GILUS” GILOWICE . . MG NR 3 OŚWIĘCIM
. . MG NR2 OŚWIĘCIM . . GIM OSIEK-B
. . ZS NR1-B OŚWIĘCIM . . MG NR 2 OŚWIĘCIM
. . UKS „SETBOL” OŚWIĘCIM
. . ZS NR1-B OŚWIĘCIM

8 zespołów w rozgrywkach 10 zespołów w rozgrywkach 12 zespołów w rozgrywkach

VII edycja (sezon 2006/2007)

OLS 1 OLS 2 OLS K

1. MUKS „GILUS” GILOWICE 1. GIM OSIEK-A 1. LKS „ORZEŁ” WITKOWICE
2. PZ 10 „KOPERNIK” KĘTY 2. GILUS GILOWICE 2. GIM OSIEK I
3. GRUNWALD CHEŁMEK 3. GIM NR2 BRZESZCZE 3. GIM 1 BRZESZCZE
4. SALOS SPERANZA 4. GIM NR1 BRZESZCZE 4. ZSGL WOLA
5. PZ NR1 „KONAR” OŚWIĘCIM 5. GIM OSIEK-B 5. GIM 2 BRZESZCZE
6. K.S. „RODAKOWSKI” TYCHY 6. MG NR2 OŚWIĘCIM 6. MG 2 OŚWIĘCIM
7. PZ NR 2 OŚWIĘCIM 7. ZS NR1 OŚWIĘCIM 7. GIM 1 KĘTY
8. PZ NR 6 BRZESZCZE 8. MG 3 OŚWIĘCIM
8. SOKOŁ IMIELIN
10.GIM OSIEK II
11.GIM 1 BIERUŃ
11.ZS 1 OŚWIĘCIM

8 zespołów w rozgrywkach 7 zespołów w rozgrywkach 12 zespołów w rozgrywkach

VI edycja (sezon 2005/2006)

OLS 1 OLS 2 OLS K

1. MUKS Gilus 1. MUKS Gilus 1. LKS Orzeł Witkowice
2. Konar 2. GIM 2 Oświęcim 2. MUKS Gilus
3. Grunwald Chełmek 3. UKS Podolsze 3. GIM Osiek I
4. Salos 4. Salos Speranza 4. GIM 1 Brzeszcze
5. CUK Brzeszcze 5. GIM Osiek 5. GIM 3 Oświęcim
6. Osiek 6. GIM 2 Brzeszcze 6. GIM 2 Brzeszcze
7. Za Szybcy 7. GIM 3 Oświęcim 7. GIM 1 Bieruń
8. Ekonom 8. GIM 2 Oświęcim II 8. GIM 2 Oświęcim
9. GIM Osiek II 9. GIM Osiek II
9. ZS 1 Oświęcim 9. Salos Speranza
11. GIM 1 Brzeszcze I 11. GIM 4 Oświęcim
12. GIM 1 Brzeszcze II 12. ZSZ 1Oświęcim

8 zespołów w rozgrywkach 12 zespołów w rozgrywkach 12 zespołów w rozgrywkach

V edycja (sezon 2004/2005)

OLS 1 OLS 2 OLS K

1. Osiek 1. GIM 1 Brzeszcze 1. GIM 2 Oświęcim
2. Grunwald 2. UKS Podolsze 2. GIM Osiek
3. PZ Nr 3 3. MUKS Gilus 3. GIM 3 Oświęcim
4. MKS Jawiszowice 4. GIM 2 Oświęcim 4. GIM 2 Brzeszcze
5. PZ Nr 1 5. GIM 2 Brzeszcze 5. GIM 1 Brzeszcze
6. Emenemss 6. Osiek 6. GIM 4 Oświęcim
7. KS Skidziń 7. ZSZ 1Oświęcim
8. Salos
9. Zator

9 zespołów w rozgrywkach 6 zespołów w rozgrywkach 7 zespołów w rozgrywkach

IV edycja (sezon 2003/2004)

OLS 1 OLS 2

1. Osiek II 1. MUKS Gilus
2. Włosienica 2. GIM Osiek
3. Timmy and The Lords… 3. GIM 1 Brzeszcze
4. Brzeszcze 4. GIM 2 Brzeszcze
5. Osiek 5. GIM Zaborze
6. Przeciszów 6. GIM 2 Oświęcim
7. Wolf-Gang 7. GIM 3 Oświęcim
8. MKS Jawiszowice 8. GIM 2 II Brzeszcze
9. KS Skidzyń 9. UKS Podolsze
10. Zatorzanka

10 zespołów w rozgrywkach 9 zespołów w rozgrywkach

III edycja (sezon 2002/2003)

OLS 1 OLS 2

1. Piotrowice 1. Osiek
2. Włosienica 2. Wola
3. Przecinaki 3. Ziomale
4. Victroia 4. Zaborze
5. Brzeszcze 5. Diabły
6. Przeciszów 6. Tornado
7. Pędzące Mszyce
8. Wolf-Gang
9. Pz Nr 2
10. Pz Nr 3

10 zespołów w rozgrywkach 6 zespołów w rozgrywkach

II edycja (sezon 2001/2002)

OLS

1. Piotrowice
2. Ekonomik
3. Brzeszcze
4. Debeściaki
5. Wolf-Gang
6. Kilersi
7. Konar
8. Ozety

8 zespołów w rozgrywkach

I edycja (sezon 2000/2001)

OLS

1. Piotrowice
2. PZ Nr 2
3. Młodzi
4. Ozety
5. Salezjanie
6. Pokemony
7. Konar
8. PZ Nr 2 LO

8 zespołów w rozgrywkach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.