Oświęcimska Liga
Siatkówki

Październik

11.10.2018r.
OLS1
17:30
UKS Millenium Porąbka
?
?
SP 2 Kęty
11.10.2018r.
OLS1
18:30
UKS Victoria Witkowice
2
25
25
0
10
10
UKS Jedynka Libiąż
11.10.2018r.
OLS1
19:30
UKS Brzeszcze
2
25
13
15
1
10
25
11
UKS Sokół Zator
18.10.2018r.
OLS2
17:30
UKS Setbol C Oświęcim
?
?
MKS Andrychów
18.10.2018r.
OLS2
18:30
SP 11 Setbol Oświęcim
?
?
UMKS Kęczanin Kęty
25.10.2018r.
OLS1
17:30
UKS Setbol A Oświęcim
?
?
UKS Brzeszcze
25.10.2018r.
OLS1
18:30
UKS Setbol B Oświęcim
?
?
UKS Sokół Zator

Listopad

08.11.2018r.
OLS1
17:30
UKS Millenium Porąbka
?
?
UKS Victoria Witkowice
08.11.2018r.
OLS1
18:30
SP 2 Kęty
?
?
UKS Jedynka Libiąż
08.11.2018r.
OLS1
19:30
UKS Setbol B Oświęcim
?
?
UKS BOSiR Bieruń
15.11.2018r.
OLS1
17:30
UKS Setbol A Oświęcim
?
?
UKS Sokół Zator
15.11.2018r.
OLS1
18:30
UKS Setbol B Oświęcim
?
?
UKS Brzeszcze
22.11.2018r.
OLS2
17:30
UKS Setbol C Oświęcim
?
?
SP 11 Setbol Oświęcim
22.11.2018r.
OLS2
18:30
MKS Andrychów
?
?
UMKS Kęczanin Kęty
29.11.2018r.
OLS1
17:30
UKS Millenium Porąbka
?
?
UKS Jedynka Libiąż
29.11.2018r.
OLS1
18:30
SP 2 Kęty
?
?
UKS Victoria Witkowice
29.11.2018r.
OLS1
19:30
UKS Brzeszcze
?
?
UKS BOSiR Bieruń

Grudzień

06.12.2018r.
OLS1
17:30
UKS Setbol A Oświęcim
?
?
UKS Millenium Porąbka
06.12.2018r.
OLS1
18:30
UKS Setbol B Oświęcim
?
?
SP 2 Kęty
06.12.2018r.
OLS1
19:30
UKS Sokół Zator
?
?
UKS BOSiR Bieruń
13.12.2018r.
OLS1
17:30
UKS Brzeszcze
?
?
UKS Victoria Witkowice
13.12.2018r.
OLS1
18:30
UKS Sokół Zator
?
?
UKS Jedynka Libiąże
13.12.2018r.
OLS1
19:30
UKS Setbol A Oświęcim
?
?
UKS Setbol B Oświęcim
20.12.2018r.
OLS2
17:30
UKS Setbol C Oświęcim
?
?
UMKS Kęczanin Kęty
20.12.2018r.
OLS2
18:30
MKS Andrychów
?
?
SP 11 Setbol Oświęcim

Styczeń

03.01.2019r.
OLS1
17:30
UKS Setbol A Oświęcim
?
?
SP 2 Kęty
03.01.2019r.
OLS1
18:30
UKS Setbol B Oświęcim
?
?
UKS Millenium Porąbka
10.01.2019r.
OLS1
17:30
UKS Brzeszcze
?
?
UKS Jedynka Libiąż
10.01.2019r.
OLS1
18:30
UKS Sokół Zator
?
?
UKS Victoria Witkowice
10.01.2018r.
OLS1
19:30
UKS Millenium Porąbka
?
?
UKS BOSiR Bieruń
31.01.2019r.
OLS2
17:30
UKS Setbol C Oświęcim
?
?
MKS Andrychów
31.01.2019r.
OLS2
18:30
SP 11 Setbol Oświęcim
?
?
UMKS Kęczanin Kęty

Luty

07.02.2019r.
OLS1
17:30
UKS Setbol A Oświęcim
?
?
UKS Victoria Witkowice
07.02.2019r.
OLS1
18:30
UKS Setbol B Oświęcim
?
?
UKS Jedynka Libiąż
07.02.2019r.
OLS1
19:30
SP 2 Kęty
?
?
UKS BOSiR Bieruń
14.02.2019r.
OLS1
17:30
UKS Sokół Zator
?
?
UKS Millenium Porąbka
14.02.2018r.
OLS1
18:30
UKS Brzeszcze
?
?
SP 2 Kęty
14.02.2019r.
OLS1
19:30
UKS Setbol A Oświęcim
?
?
UKS BOSiR Bieruń
21.02.2019r.
OLS2
17:30
UKS Setbol C Oświęcim
?
?
SP 11 Setbol Oświęcim
21.02.2019r.
OLS2
18:30
MKS Andrychów
?
?
UMKS Kęczanin Kęty
28.02.2019r.
OLS1
17:30
UKS Setbol A Oświęcim
?
?
UKS Jedynka Libiąż
28.02.2019r.
OLS1
18:30
UKS Brzeszcze
?
?
UKS Millenium Porąbka
28.02.2019r.
OLS1
19:30
UKS Victoria Witkowice
?
?
UKS BOSiR Bieruń

Marzec

07.03.2019r.
OLS1
17:30
UKS Setbol B Oświęcim
?
?
UKS Victoria Witkowice
07.03.2019r.
OLS1
18:30
UKS Sokół Zator
?
?
SP 2 Kęty
07.03.2019r.
OLS1
19:30
UKS Jedynka Libiąż
?
?
UKS BOSiR Bieruń
14.03.2019r.
OLS1
17:30
1 Miejsce
?
?
4 Miejsce
14.03.2018r.
OLS1
18:30
2 Miejsce
?
?
3 Miejsce
21.03.2019r.
OLS2
17:30
UKS Setbol C Oświęcim
?
?
UMKS Kęczanin Kęty
21.03.2019r.
OLS2
18:30
MKS Andrychów
?
?
SP 11 Setbol Oświęcim
28.03.2019r.
OLS2
18:30
1 Miejsce
?
?
4 Miejsce
28.03.2019r.
OLS2
19:30
2 Miejsce
?
?
3 Miejsce

Kwiecień

04.04.2019r.
OLS2
18:30
Mecz o 3 Miejsce
?
?
Mecz o 3 Miejsce
04.04.2019r.
OLS1
19:30
Mecz o 3 Miejsce
?
?
Mecz o 3 Miejsce
11.04.2019r.
OLS2
18:30
Mecz o 1 Miejsce
?
?
Mecz o 1 Miejsce
11.04.2019r.
OLS1
19:30
Mecz o 1 Miejsce
?
?
Mecz o 1 Miejsce